Sparta Wrocław – Unia Leszno: Typy, kursy, zakłady 17.05 | PGE Ekstraliga

Jan Paździerski

17 maja 2024

PGE Ekstraliga
Przed nami kolejne mecze nowego sezonu PGE Ekstraligi. Nadszedł czas na 5. kolejkę, w której emocji na pewno nie zabraknie. Sparta Wrocław podejmie w swoim czwartym meczu ekipę Unii Leszno. Każdy fan czarnego sportu wie, że na torze może wydarzyć się wszystko. Kto dziś okaże się lepszy? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Sparta Wrocław – Unia Leszno.

Sparta Wrocław – Unia Leszno: Typy bukmacherskie

2.40

UNIA LESZNO

HANDICAP + 24.5

betfan

W piątej kolejce PGE Ekstraligi 2024, Sparta Wrocław oraz Unia Leszno staną naprzeciw siebie w emocjonującym starciu. Faworytem są bez wątpienia gospodarze. Przewiduję, że wygrają oni co najmniej 10 punktami, ze względu na ich większy potencjał oraz przewagę domowego toru. Powinni to wykorzystać, aby osiągnąć dobry wynik. Myslę, że Tai Woffinden zdobędzie dwucyfrową liczbę punktów. Brytyjczyk miał słaby początek sezonu PGE Ekstraligi, ale jego ostatnie wyniki sugerują, że w końcu się rozkręcił. Teraz powinien to potwierdzić na domowym torze. Betard Sparta Wrocław, zajmująca obecnie trzecie miejsce z 5 punktami, zaprezentowała się dotąd solidnie, odnotowując 2 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażkę w 4 meczach. Rywalizując na własnym terenie, wrocławianie będą chcieli utrzymać swoją dobrą formę i dodać kolejne zwycięstwo do swojego dorobku. Obstawiam zwycięstwo Unii z handicapem + 26.5.

Sparta Wrocław – Unia Leszno: kursy bukmacherskie

Gospodarze będą chcieli zaprezentować się doskonale przed własną publicznością na własnym torze. W tym spotkaniu, Sparta wyjdzie jako znaczny faworyt, choć nie można przekreślać z góry ich dzisiejszych rywali. Kurs na na zwycięstwo Wrocławia to 1.01. Przelicznik na zwycięstwo gości z Leszna wynosi obecnie 15.00. Remis w tym spotkaniu to kurs 20.00.

Sparta Wrocław – Unia Leszno: online, na żywo

Piątkowy mecz pomiędzy Motorem Lublin a Falubaz, w ramach 5. kolejki PGE Ekstraligi, odbędzie się 17 maja o 18:00 na stadionie Motoru Lublin. Spotkanie będzie można obejrzeć na Eleven Sports 1 z polskim komentarzem.

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy