Southampton – Aston Villa: Typy, kursy, zapowiedź 21.01 | Premier League

Bartłomiej Cichecki

21 stycznia 2023

FA Cup: Manchester United - Aston Villa

Gospodarze cieniują w Premier League i walczą o życie z Aston Villa. W meczu z City potrafili nie stracić bramki i strzelić dwie, po czym wyrzucili giganta z rozgrywek pucharu. Ogólnie mimo fatalnego sezonu teraz trwa ich najlepszy czas w tym sezonie. 3 wygrane mecze z rzędu poprawiły nieco nastroje z klubie, ale tylko jeden z nich był w ramach meczu ligowego. Dlatego po kolejny komplet punktów warto zatroszczyć się w spotkaniu z Aston Villa, która z kolei nie gra dobrze na wyjazdach. Być może goście zaskoczą wszystkich i pokażą, że potrafią radzić sobie z drużynami ze strefy spadkowej z dużym luzem i nie w męczarniach, ale na to raczej się nie zanosi. Zapraszam na zapowiedz meczu! 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Premier League: Southampton – Aston Villa (21.01, 16:00) – zapowiedź meczu

Na półmetku sezonu Southampton jest w trudnym położeniu. Jest w trudnym położeniu mimo, że wygrało 3 ostatnie mecze w tym (2:0) z Manchesterem City. Żeby utrzymać się w elicie potrzeba wygranych na własnym stadionie. Aston Villa ma nowego trenera, który wciąż nie określił wyjściowej jedenastki. Ona wciąż się krystalizuje i na pewno mecz z Southampton zagra ponownie inna jedenastka niż w ostatnim meczu. Na pocieszenie dla gospodarzy, ich strata do miejsca bezpiecznego wynosi dokładnie tyle ile dają za wygranie meczu. Wygrana z Aston Villa pozwoli im opuścić miejsce ze strefy spadkowej. Nowy rok zaczęli naprawdę dobrze i zapowiada się, że najbliższe mecze też takie będą. Aston Villa nie potrafiła od samego początku sezonu wygrać w delegacji. Dopiero mecz z Brighton sprawił, że obecnie mają passę dwóch wygranych meczów na  wyjazdowe. Czy to będzie trzeci triumf z rzędu?

 

Premier League: Southampton - Aston Villa (21.01, 16:00) - typy

To raczej nie będzie mecz dla koneserów futbolu. Tylko raczej dla ludzi chcących zobaczyć show w angielskim wydaniu. Obie drużyny nie potrafią za bardzo bronić więc liczę na pomyłki w defensywie i jednych i drugich. A statystyka mówiąca, że w 5 ostatnich meczach obu zespołów tylko dwa razy zdołały one zachować czyste konto, zdaje się to potwierdzać. Emocji nie zabraknie. W końcu w ostatnich 5 meczach wyjazdowych Aston Villi padło aż 18 goli. 

1.98

POWYŻEJ 2.5 GOLI

betfan

 

Premier League: Southampton - Aston Villa (21.01, 16:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Southampton kontra Aston Villa, w ramach 21. kolejki Premier League, odbędzie się 21. stycznia o 16:00 na stadionie Manchester City Stadium. Spotkanie będzie można obejrzeć na Viaplay z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy