Pobierz aplikację betfan na telefon
Solskjaer może czuć się bezpiecznie? Ważne słowa władz klubu

Ole Gunnar Solskjaer od wielu tygodni przymierzany jest do odejścia z Manchesteru United. Pojawia się wiele potencjalnych nazwisk mających zastąpić Norwega na stanowisku szkoleniowca. Pokrzepiające słowa skierowane do byłego zawodnika Premier League skierował jednak Ed Woodward.

SOLSKJAER MA PEŁNE WSPARCIE

Manchester United zajmuje obecnie dopiero 14. lokatę w Premier League, a w Lidze Mistrzów zaliczyli blamaż, przegrywając z Basaksehirem. Media nieustannie wskazują coraz to nowsze nazwiska mogących przejąć stery w klubie szkoleniowców. Plotki o planowanej zmianie na ławce trenerskiej ucina Ed Woodward, dyrektor wykonawczy klubu. „Pozostajemy zaangażowani w pozytywną ścieżkę, na którą zaprowadził nas Ole Gunnar Solskjaer, kontynuując rozwój zespołu” – poparł menedżera „Czerwonych Diabłów”.

ZAUFANIE CZY GRA POD PUBLIKĘ?

W obliczu niestabilnej formy zawodników angielskiego klubu pokłady wsparcia skierowane w stronę Norwega wydają się być jednak nieco na wyrost. Nie można być pewnym, czy słowa Woodwarda były rzeczywistym kredytem zaufania dla szkoleniowca, czy jedynie pustym frazesem, mającym uspokoić narastający niepokój wśród kibiców oraz liczne doniesienia medialne. Wydaje się jednak, że na tę chwilę Ole Gunnar Solskjaer ma jeszcze szansę na potwierdzenie swoich umiejętności i pozostanie w klubie na dłużej, lecz niewątpliwie musi on doprowadzić do większej stabilizacji pod kątem wyników.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!