Pobierz aplikację betfan na telefon
Słowacja – Białoruś. Typy, kursy, zapowiedź 25.09 | Liga Narodów
W jednym z dwóch niedzielnych meczów Ligi Narodów, które odbędą się o 18:00, Słowacja podejmować będzie Białoruś. Jest to starcia ligi C grupy 3, której nasi sąsiedzi są na czwartym miejscu. Mecz, który nie wpłynie na wygląd tabeli, więc tzw. „o pietruszkę” Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Słowacja – Białoruś.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Narodów: Słowacja – Białoruś (25.09, 18:00) – zapowiedź meczu

Mecz w trzeciej grupie Ligi C, który nie ma wpływu na wygląd tabeli. Wiadomo już kto awansuje i spadnie z tej grupy jest już znany przed ostatnią kolejką. Słowacja może powalczyć ewentualnie o drugie miejsce, które de facto i tak nic nie daje. Białoruś spada do Ligi D. Zarówno jedna, jak i druga reprezentacja przegrały ostatnie 2 mecze, z Azerbejdżanem i Kazachstanem.

Liga Narodów: Słowacja - Białoruś (25.09, 18:00) - typy i przewidywane składy

Typy Słowacja - Białoruś

W pierwszym meczu Słowacja pokonała Białoruś 1:0. Tamto zwycięstwo prawdopodobnie zadecydowało o tym, że Słowacja nie musi się już bać o spadek do Ligi D. Białoruś nie ma już żadnej motywacji, aby wygrać w tym spotkaniu, a Słowacy przynajmniej będą chcieli wygrać przed własną publicznością.

1.52

WYGRANA SŁOWACJI

betfan


 

przewidywane składy

  • Słowacja: Rodak; Vallo, Valjent, Skriniar, Hancko; Kucka, Lobotka, Benes; Regali, Bozenik, Jirka
  • Białoruś: Khatkevich; Palyakow, Shvyatsow, Yudenkov; Shevchenko, Klimovich, Yablonski, Ebong, Pyachenin; Bogomolskiy, Savitski

Liga Narodów: Słowacja - Białoruś (25.09, 18:00) - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Niedzielny mecz Słowacji z Białorusią odbędzie się 25 września o 18:00 na TSC Arena w Backa Topola. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Polsat Sport Premium 2.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!