Pobierz aplikację betfan na telefon
Słowacja – Azerbejdżan: typy, kursy, zapowiedź (22.09)
Słowacja zmierzy się z Azerbejdżanem w meczu 5. kolejki Grupy 3 Ligi Narodów. Gospodarze są jeszcze w grze o zajęcie pierwszego miejsca w grupie, ale do tego potrzebne jest zwycięstwo przed własną publicznością z Azerbejdżanem. Inny wynik niż wygrana spowoduje, że awans do Ligi B wywalczy Kazachstan, który ma cztery punkty przewagi nad Słowakami. Jednak jeśli Kazachowie wygrają u siebie z Białorusią, to wynik tego meczu nie będzie miał już znaczenia. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Słowacja – Azerbejdżan.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Słowacja – Azerbejdżan (22.09. godz. 20:45) – zapowiedź

Słowacja pokonała na wyjeździe Białoruś i Azerbejdżan. Oba mecze kończyły się wynikami 1:0. Przegrali jednak oba mecze z Kazachstanem i to prawdopodobnie zaważy o tym, że nie wywalczą awansu do wyższej ligi. Na ten moment tracą cztery oczka do Kazachów. Jeśli ich rywale pokonają u siebie Białoruś, to zapewnią sobie awans.
Azerbejdżan słabo poradził sobie podczas czerwcowych meczów w Lidze Narodów. Azerowie przegrali na wyjeździe 0:2 z Kazachstanem i u siebie ze Słowacją 0:1. Punktowali jedynie w starciach z Białorusią. Zremisowali 0:0 na wyjeździe, a u siebie wygrali 2:0. Nie mają już szans na awans do dywizji B, ale mogą spaść niżej, bo ich przewaga nad Białorusią wynosi dwa punkty.

Słowacja – Azerbejdżan (22.09. godz. 20:45) – typ

1.49

WYGRANA SŁOWACJI

betfan

Słowacja jest zdecydowanym faworytem w tym starciu i moim zdaniem powinna pokonać u siebie Azerbejdżan. Pierwszy mecz zakończył się wygraną Słowaków na wyjeździe i uważam, że tym razem może być podobnie.

Słowacja – Azerbejdżan (22.09. godz. 20:45) – transmisja

Mecz Słowacji z Azerbejdżanem nie będzie transmitowany w żadnej polskiej telewizji. Relację można śledzić na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!