Pobierz aplikację betfan na telefon
Ślepsk Suwałki – Trefl Gdańsk: typy, kursy, zapowiedź (06.10)
Ślepsk zawiódł na starcie nowego sezonu i przegrał na wyjeździe ze Stalą Nysa 1:3. Trefl natomiast przed własną publicznością pokonał ukraiński Barkom Lwów pewnie w trzech setach i w dobrych nastrojach wybierze się na wyjazdowy pojedynek do Suwałk. Gospodarze mieli bardzo słabą końcówkę poprzedniego sezonu i źle wyglądali też we wrześniowych sparingach. Trefl natomiast wydaje się lepszym zespołem niż w poprzedniej kampanii. Czy Gdańskie Lwy zapiszą na swoim koncie kolejne zwycięstwo? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Ślepsk Suwałki – Trefl Gdańsk. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Ślepsk Suwałki – Trefl Gdańsk (06.10. godz. 21:00) – zapowiedź

Ślepsk dość łatwo przegrał na inaugurację sezonu w Nysie i trudno szukać na ten moment powodów do optymizmu w tej ekipie. Dwa początkowe sety były jeszcze w miarę wyrównane, ale trzeci i cztery to była już dominacja Stali. Ślepsk po zakończeniu poprzednich rozgrywek pożegnał się z kilkoma ważnymi ogniwami tego zespołu. Odeszli m.in. amerykański rozgrywający Joshua Tuaniga czy Bartłomiej Bołądź.
Trefl pewnie pokonał na inaugurację Barkom Lwów i dopisał do swojego konta pierwsze trzy punkty. Znakomite zawody rozegrali przyjmujący Piotr Orczyk (15 punktów) i atakujący Bartłomiej Bołądź (14 punktów). Obaj dołączyli do ekipy z Gdańska przed startem tego sezonu i z miejsca stali się kluczowymi zawodnikami. Gdańskie Lwy będą mieli okazję potwierdzić, że awans do play-off w tej kampanii to dla nich cel minimum.

Ślepsk Suwałki – Trefl Gdańsk (06.10. godz. 21:00) – typ

1.46

TREFL GDAŃSK

WYGRA

betfan

Patrząc na potencjał obu zespołów i formę, jaką zaprezentowali na starcie sezonu, to moim zdaniem faworytem do zwycięstwa są goście i powinni wyjechać z Suwałk jako zwycięzcy.

Ślepsk Suwałki – Trefl Gdańsk (06.10. godz. 21:00) – transmisja

Mecz Ślepska z Treflem rozpocznie się o godzinie 21. Transmisję z tego pojedynku przeprowadzi Polsat Sport. Relacja na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!