Pobierz aplikację betfan na telefon
Ślepsk – Projekt: typy, kursy, zapowiedź (15.10) | PlusLiga
Ślepsk Suwałki i Projekt Warszawa nie mogą zaliczyć startu nowego sezonu do udanych. Oba zespoły mają na koncie tylko jedno zwycięstwo. Gospodarze pokonali u siebie Trefl Gdańsk, natomiast goście przed własną publicznością dopiero w pięciu setach uporali się z Barkom Lwów. Kto odniesie drugie zwycięstwo i przesunie się w górę tabeli? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Ślepsk Suwałki – Projekt Warszawa. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Ślepsk Suwałki – Projekt Warszawa (15.10. godz. 17:30) – zapowiedź 

Ślepsk Suwałki na inaugurację nowego sezonu przegrał w czterech setach ze Stalą Nysa. Następnie przed własną publicznością pokonali Trefl Gdańsk 3:1 i takim samym stosunkiem przegrali na wyjeździe z Asseco Resovią. Aktualnie ekipa z Suwałk ma na koncie trzy punkty i dziewiąte miejsce w tabeli.
Projekt wygląda fatalnie na początku zmagań w PlusLidze. Drużyna z Warszawy przegrała dwa pierwsze spotkania. Najpierw do zera z Asseco Resovią, a następnie 1:3 z GKS-em Katowice. Jedyne zwycięstwo odnieśli w pojedynku z Barkom Lwów, ale i to odbyło się w męczarniach, mimo że ukraiński zespół wygląda na razie bardzo słabo. Projekt przegrywał już 0:2, ale zdołał odwrócić losy meczu. Tie-break rozegrali koncertowo i wygrali w nim 15:3. Warszawiacy jednak mają na koncie zaledwie dwa oczka i zajmują odległą trzynastą pozycję.

Ślepsk Suwałki – Projekt Warszawa (15.10. godz. 17:30) – typ

1.87

ŚLEPSK WYGRA

betfan

Patrząc na grę obu zespołów na początku obecnego sezonu, można odnieść wrażenie, że prawdopodobnie żaden z nich nie zakwalifikuje się do czołowej "8". Jednak rozgrywki są długie i wiele może się zmienić. Dla mnie faworytem są gospodarze i to oni powinni wygrać to spotkanie.

Ślepsk Suwałki – Projekt Warszawa (15.10. godz. 17:30) – transmisja

Spotkanie Ślepska z Projektem rozpocznie się o godzinie 17:30. Transmisję z tego starcia przeprowadzi Polsat Sport Extra. Relacja na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!