Pobierz aplikację betfan na telefon
Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa. Typy, kursy, zapowiedź 28.08. Ekstraklasa
W niedziele odbędą się kolejne 3 spotkania 7. kolejki Ekstraklasy. W drugim z nich Śląsk Wrocław podejmować będzie Raków Częstochowę. Śląsk przegrał tylko jedno spotkanie w tym sezonie, a Raków gra w kratkę, ale odeszły mu już mecze w europejskich pucharach. Sprawdź zapowiedź na mecz i typy Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa (28.08, 15:00) – zapowiedź meczu

Ivan Djurdjević wprowadza do Śląska swój styl i to widać, ale do pełni efektu potrzeba jeszcze czasu. Do Wrocławia teraz przyjeżdża wicemistrz Polski. Raków po odpadnięciu z eliminacji Ligi Konferencji może skupić się w pełni na lidze i paradoksalnie zostaje jednym z głównych kandydatów do mistrzostwa. Śląsk w tym sezonie przegrał tylko jeden mecz, ale z beniaminkiem, Koroną Kielce, do tego ma aż 3 remisy i dwie wygrane. Raków przekładał swoje mecze, dlatego rozegrał ich mniej i po czterech spotkaniach ma 7 punktów.

Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa (28.08, 15:00) - typy i przewidywane składy

Typy Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa

Choć Raków może w pełni skupić się na Ekstraklasie to na pewno będzie jeszcze odczuwał skutki dogrywki ze Slavią Praga w czwartek. Zespół Marka Papszuna przez te dodatkowe 30 minut oddychał rękawami, więc możliwe, że zobaczymy kilku rezerwowych w pierwszym składzie. Śląsk powoli, bo powoli, ale się rozkręca, więc stąd taki typ na ten mecz.

1.63

WYGRANA ŚLĄSKA LUB REMIS

betfan


 

Przewidywane składy

  • Śląsk: Szromnik – Janasik, Poprawa, Gretarsson, Garcia – Schwarz, Olsen – Yeboah, Łyszczarz, Jastrzembski – Exposito
  • Raków: Trelowski - Rundić, Arsenić, Svarnas - Kun, Czyż, Gwilia, Sorescu - Nowak, Musiolik, Wdowiak

Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa (28.08, 15:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Ekstraklasy między Śląskiem Wrocław, a Rakowem Częstochowa odbędzie się 28 sierpnia o 15:00 na Tarczyński Arena we Wrocławiu. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!