Pobierz aplikację betfan na telefon
Śląsk ponownie ogra Paide?

Już w najbliższy czwartek 15 lipca Śląsk Wrocław zmierzy się na własnym stadionie w meczu rewanżowym z Paide Linnameeskond. W pierwszym meczu wrocławianie wygrali 2:1 na wyjeździe. Czy tym razem będzie podobnie?

Wymęczone zwycięstwo drużyny z Wrocławia w Estonii

Drużyna Jacka Magiery w pierwszym meczu z Paide zagrała dość przeciętnie. Mimo, iż wydawało się, że rywal nie broni zbyt dobrze to Śląsk nie potrafił sobie stwarzać zbyt wielu sytuacji bramkowych. Dopiero w drugiej połowie Fabian Piasecki umieścił piłkę w bramce rywali i wrocławianie wyszli na prowadzenie 1:0. Niestety, taki stan długo się nie utrzymał, ponieważ po 10 minutach po samobójczym trafieniu Wojciecha Golli mieliśmy już remis. Na szczęście pod koniec meczu Mark Tamas uratował ekipę Jacka Magiery przed kompromitacją, zdobywając gola na 2:1.

Śląsk Wrocław - Paide Linnameeskond (15.07, 20:00) - typ na mecz

Na papierze to Śląsk Wrocław jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Zawodnicy z Paide prawdopodobnie nigdy wcześniej nie grali na tak dużej arenie, jakim jest Stadion Miejski we Wrocławiu. Jakość piłkarzy Jacka Magiery znacząco przewyższa zawodników z Estonii. Dodatkowy atut w postaci własnego boiska może spowodować, że wrocławianie wręcz rozgromią rywali. Myślę, że jest to bardzo możliwy scenariusz, dlatego decyduję się zagrać zwycięstwo z handicapem drużyny z Polski.

Proponowany typ:  Śląsk wygra minimum dwoma brakami - kurs 1.71 z oferty BETFAN

 

Śląsk Wrocław - Paide Linnameeskond (15.07, 20:00) - typ na liczbę bramek

W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami zobaczyliśmy 3 gole. Myślę, że i tym razem będziemy świadkami bramkostrzelnego spotkania, mając oczywiście nadzieję, że strzelał będzie głównie zespół z Wrocławia. Paide w pierwszym meczu pokazało, że obrona to nie jest najmocniejszy aspekt tej drużyny. Linia powyżej 2.5 goli zatem powinna zostać na spokojnie pokryta w czwartkowym meczu.

Proponowany typ:  Powyżej 2.5 goli - kurs 1.48 z oferty BETFAN 

Śląsk Wrocław - Paide Linnameeskond (15.07, 20:00) - Przewidywane składy

Prawdopodobnie wyjściowe jedenastki obu ekip będą bardzo zbliżone do tych z pierwszego meczu. Nie wydaje się, aby którykolwiek z trenerów zdecydował się na znaczące roszady w składzie

Przewidywane składy:

Śląsk Wrocław: Szromnik – Tamas, Golla, Lewkot – Stiglec, Praszelik, Mączyński, Janasik – Pich, Sobota – Bergier
Paide Linnameeskond: Aksalu – Saliste, Klavan, Konda, Ojamaa – Frolov, Razak Yusif, Mool – Luts, Anier, Tur

Śląsk Wrocław - Paide Linnameeskond (15.07, 20:00) - Gdzie oglądać? Transmisja w tv i online

Mecz Śląsk Wrocław - Paide Linnameeskond rozpocznie się w czwartek 15 lipca o godzinie 21:00 na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Spotkanie można obejrzeć w Polsacie Sport, a online za pośrednictwem platformy IPLA, która odpłatnie udostępnia kanały cyfrowego Polsatu.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!