Pobierz aplikację betfan na telefon
Śląsk Wrocław – Miedź Legnica . Typy, kursy, zapowiedź 21.05 | Ekstraklasa
Niedzielne zmagania w ramach 33. kolejki Ekstraklasy, rozpocznie mecz Śląska Wrocław z Miedzią Legnica. Jest to pojedynek drużyn ze strefy spadkowej, ale gospodarze wciąż są w grze o utrzymanie. Czy uda im się zgarnąć drugi komplet punktów z rzędu? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Śląsk Wrocław – Miedź Legnica.

Śląsk Wrocław – Miedź Legnica: zapowiedź meczu

Śląsk Wrocław po bardzo słabym sezonie ma jeszcze szanse na utrzymanie. Nadzieję gospodarzy przedłużyło zwycięstwo 3:1 z Wisłą Płock. To właśnie z Nafciarzami Śląsk walczy jeszcze o utrzymanie. Ponadto zremisował z Jagiellonią Białystok i przegrał z Radomiakiem Radom. Miedź Legnica jest czerwoną latarnią ligi i już na pewno spadnie z Ekstraklasy. Ostatni mecz wygrała 19 lutego. Przed tygodniem przegrała z Pogonią Szczecin, a wcześniej musiała uznać wyższość Widzewa Łódź.

Śląsk Wrocław - Miedź Legnica: typy i przewidywane składy

Typy Śląsk Wrocław - Miedź Legnica

Dla gospodarzy jest to niezwykle ważny mecz. W kolejnej kolejce gra w Legią na Łazienkowskiej, a więc będzie zdecydowanie trudniej o punkty. Śląsk gra o być albo nie być przed własną publicznością z czerwoną latarnią ligi. Nie widzę tu innego scenariusza, jak wygrana gospodarzy.

1.50

WYGRANA ŚLĄSKA

betfan

Śląsk Wrocław - Miedź Legnica: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Śląska Wrocław z Miedzią Legnica, odbędzie się 21 maja o 12:30. Spotkanie będzie można obejrzeć na Canal+ Sport i Canal+ Sport 3.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!