Pobierz aplikację betfan na telefon
Skra Częstochowa – Wisła Kraków. Typy, kursy, zapowiedź 17.03
24. kolejka 1. ligi rozpocznie się od starcia Skry Częstochowa z Wisłą Kraków. Rywalizować będą drużyny z dwóch stron barykady. Gospodarze są w strefie spadkowej, a Biała Gwiazda walczy o awans. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Skra Częstochowa – Wisła Kraków.

Skra Częstochowa – Wisła Kraków: zapowiedź meczu

W ramach 24. kolejki Ekstraklasy, Skra Częstochowa zagra z Wisłą Kraków. Gospodarze tego starcia po słabszych tygodniach zaczęli punktować. Zajmują 16. miejsce, czyli są w strefie spadkowej, ale wygrali dwa mecze z rzędu. Pokonali Podbeskidzie Bielsko-Biała i Zagłębie Sosnowiec. Wisła Kraków w rundzie wiosennej gra znakomicie i awansowała już na czwartą lokatę. Biała Gwiazda wygrała ostatnio z GKSem Katowice i GKSem Tychy. W aż czterech starciach podczas tej serii traciła bramki.

Skra Częstochowa - Wisła Kraków: typy

Typy Skra Częstochowa - Wisła Kraków

Pojedynek Skry z Wisłą Kraków zapowiada się bardzo ciekawie. Obie drużyny są ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji i będą chciały przedłużyć swoją serię zwycięstw. Spodziewam się zatem, że obie drużyny strzelą gola.

2.10

OBIE STRZELĄ

betfan

Skra Częstochowa - Wisła Kraków: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz Skry Częstochowa z Wisłą Kraków, odbędzie się 17 marca o 20:30. Spotkanie będzie można obejrzeć na Polsat Sport Extra.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!