Pobierz aplikację betfan na telefon
GKS Tychy – Chrobry Głogów: typy, kursy, zapowiedź 14.05 | I Liga

Jedenasty kontra dwunasty zespół pierwszej ligi zmierzą się ze sobą w niedzielne popołudnie i nie będzie tu brakować emocji. Oba zespoły nie drżą o ligowy byt, ale wciąż muszą się mać na baczności gdyż jeszcze sporo może się wydarzyć. Zwycięzca meczu będzie już mógł powoli rozpoczynać wakacje po zapewnieniu sobie utrzymania. Ale kto to będzie? Jesienią Chrobry Głogów zdemolował GKS Tychy. Zapraszam na zapowiedz oraz typy bukmacherskie do meczu GKS Tychy -Chrobry Głogów!  

GKS Tychy – Chrobry Głogów – Zapowiedź

GKS Tychy nie jest zbyt gościnny dla zespołu Chrobrego Głogów. Ostatnie 5 potyczek w Tychach to 4 wygrane GKS-u, Chrobry wygrał tu ostatnim razem w 2017 roku.

Jeśli popatrzymy bliżej na formację obronną gości to widać wyraźnie, że nie jest to monolit. W ostatnich meczach obrona Chrobrego zupełnie się nie popisała i straciła w 5 meczach aż 17 goli.

Teoretycznie remis urządza w jakiś sposób oba zespoły w kwestii ich utrzymania, ale wciąż realne dla nich są baraże. Chrobry ma oczko więcej od GKS-u i o dosłownie tyle łatwiej ma do tego, by zagrać w barażach. Zadanie mało realne, ale przypomnijmy, że niedawno Chrobry grał w barażach o Ekstraklasę.

 

GKS Tychy - Chrobry Głogów - Typy bukmacherskie, kursy

2.08

TYCHY WYGRAJĄ

betfan

Wiosną gospodarze mają więcej do zaoferowania ze strony sportowej. Ostatnie dwa wygrane mecze z rzędu z rywalami, z którymi walczą o utrzymanie były dla nich bardzo ważne i wydaje mi się, że dziś postawią kropkę nad i i wygrają, by mieć to utrzymanie zapewnione.

GKS Tychy - Chrobry Głogów - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Niedzielny mecz GKS Tychy kontra Chrobry w ramach 32. kolejki 1 ligi odbędzie się 14. maja na Stadionie Miejskim w Tychach. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem.

    • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 
 
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!