Pobierz aplikację betfan na telefon
Skra Częstochowa – Stal Rzeszów. Typy, kursy, zapowiedź 06.11
W ostatnim niedzielnym meczu 17. kolejki 1. ligi, Skra Częstochowa zagra ze Stalą Rzeszów. Gospodarze zajmują przedostatnie miejsce w tabeli. Czy uda im się przełamać serię sześciu przegranych spotkań? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Chrobry Głogów – Puszcza Niepołomice.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

1. liga: Skra Częstochowa – Stal Rzeszów (06.11, 18:00) – zapowiedź meczu

Skra Częstochowa zaczyna wyrastać na jednego z faworytów do spadku z 1. ligi. Zajmuje bowiem dopiero 17. lokatę. Nie jest to koniec złych informacji dla tego zespołu. Przegrał on w sześciu minionych kolejkach, ulegając niedawno Chrobremu czy Puszczy Niepołomice. Stal Rzeszów jest beniaminkiem i zajmuje 10. lokatę. Gra w kratkę, a niedawno pokonała Odrę Opole, zremisowała z GKSem Katowice i przegrała z GKSem Tychy.

1. liga: Skra Częstochowa - Stal Rzeszów (06.11, 18:00) - typy

Typy Skra Częstochowa - Stal Rzeszów

Skra Częstochowa ma bardzo słabą serię i nic nie wskazuje na to, aby miała radykalnie ulec zmianie. Gospodarze grają poniżej umiejętności i strzelają najmniej bramek w lidze. Stawiam na to, że nie strzelą powyżej 1,5 gola.

1.37

SKRA CZĘSTOCHOWA

PONIŻEJ 1,5 GOLI

betfan

1. liga: Skra Częstochowa - Stal Rzeszów (06.11, 18:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Skry Częstochowa ze Stalą Rzeszów, odbędzie się 6 listopada o 18:00. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego starcia.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!