Skra Częstochowa – Ruch Chorzów: Typy, kursy, zapowiedź | 12.11 1. Liga Polska

Wojciech Sikora

12 listopada 2022

Skra Częstochowa

W 1. lidze polskiej dzieje się naprawdę wiele. Jak co roku są walka praktycznie całej ligi jest bardzo wyrównana. W  jednym z meczów 18. kolejki Skra Częstochowa zmierzy się z Rochem Chorzów. Gospodarze nie odnieśli zwycięstwa od dziewięciu meczów. Z Ruchem mogą mieć sporo problemów, bo ci odnieśli zaledwie trzy porażki w sezonie. Czy jednak swoje boisko pomoże Częstochowianom? Zapraszam na zapowiedź spotkania Skra Częstochowa – Ruch Chorzów.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

1. Liga: Skra Częstochowa – Ruch Chorzów (12.11, 20:00) – zapowiedź meczu

Skra Częstochowa znajduje się w strefie spadkowe i po niezłym początku sezonu mają aktualnie ogromne problemy z punktowaniem. Tylko raz udało im się po remisie wyciągnąć punkt przeciwko Koronie Kielce, w ostatnich dziewięciu starciach. Ruch z kolei od początku prezentuje się bardzo stabilnie i tylko trzy razy kończyli spotkanie bez punktu. Duża zasługa po stronie defensywy, bo dali sobie wpuścić zaledwie 17 goli. Mecz przeciwko drużynie, która nie strzeliła nawet dziesięć razy w tym sezonie nie powinna zbytnio naruszyć tej statystyki. 

 

1. Liga: Skra Częstochowa - Ruch Chorzów (12.11, 20:00) - typy

Typy Skra Częstochowa - Ruch Chorzów

Gospodarze mają bardzo duże problemy w ofensywie, zwłaszcza w wykańczaniu akcji. Aktualnie ich liczba trafień wynosi zaledwie 9, a przy tym stracili aż 26 goli. Uważam, że Ruch na koniec sezonu nie powinni przegrać tego starcia, ale z racji słabej skuteczności gospodarzy, stawiam poniżej 2,5 gola.

1.72

PONIŻEJ 2,5 GOLA

betfan

1. Liga: Skra Częstochowa - Ruch Chorzów (12.11, 20:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Skry Częstochowa, z Ruchem Chorzów w ramach 18. kolejki 1. Ligi polskiej, odbędzie się 12 listopada o 20:00 na GIEKSA Arena w Bełchatowie. Transmisję z tego starcia nie będzie można obejrzeć na żadnym kanale.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy