Skra Częstochowa – ŁKS Łódź: typy, kursy, zapowiedź 19.02 1. liga

Wojciech Sikora

19 lutego 2023

Skra Częstochowa
Walka w 1. lidze polskiej o wejście do ekstraklasy, jest zacięta. Przed nami następne starcia w ramach 20. kolejki. Skra Częstochowa dziś zmierzy się na swoim boisku z ŁKS Łódź. Mamy więc starcie ostatniej drużyny w tabeli z liderem. Goście powrót do rundy wiosennej zaliczyli remisem, z kolei gospodarze porażką. Czy któraś z tych drużyn będzie cieszyć się dziś kompletem punktów? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Skra Częstochowa – ŁKS Łódź.

Skra Częstochowa – ŁKS Łódź: Zapowiedź meczu

Skra słabą dyspozycję w sparingach, przełożyła na słaby powrót do ligowych spotkań. Mimo, że w meczu z Chojniczanką nie odstawali poziomem od rywali, to jednak pozwolili strzelić sobie dwie bramki, nie zdobywając przy tym ani jednej. Wciąż więc piastują w tabeli bardzo niechlubną ostatnią lokatę. Teraz przyjdzie im się zmierzyć z liderem, więc zadanie wydaje się jeszcze trudniejsze. Choć ŁKS w poprzedni weekend również nie popisał się dobrym meczem i zremisowali z GKS Tychy na swoim boisku 1:1

Skra Częstochowa - ŁKS Łódź: - Typ na mecz

Gra drużyny z Częstochowy nie była zła i naprawdę mieli kilka okazji, by strzelić gola, jednakże zabrakło skuteczności. Tym razem goszczą na swoim terenie lidera, choć ten również nie popisał się w poprzednim meczu. Mimo, że to ŁKS Łódź jest wyraźnym faworytem, to jak zaryzykuję zagranie, że obie drużyny strzelą gola.

2.06

OBIE STRZELĄ

betfan

Skra Częstochowa - ŁKS Łódź: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Skra Częstochowa, a ŁKS Łódź w ramach 20. kolejki 1. ligi polskiej,  odbędzie się 19 lutego o 15:00 na GIEKSA Arena. Mecz będzie emitowany będzie przez stację Polsat Sport News.
    • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy