Pobierz aplikację betfan na telefon
Skra Bełchatów – Modena: Typy, kurs, zapowiedź | 15.03 CEV Cup
Pozostał jeden krok, by Skra Bełchatów mogła cieszyć się z finału CEV Cup. Krok ten jednak wydaje się wręcz ogromny, choć postawa w pierwszym starciu z Modeną była odbierana bardzo pozytywnie. Mimo, że przegrali 1:3, to ten jeden wygrany set może dużo zmienić w kontekście awansu. Co więcej teraz to polski zespół będzie wspierany przez własnych kibiców. Czy to wystarczy, by awansować? Zapraszam na zapowiedź spotkania Skra Bełchatów – Modena.

Skra Bełchatów – Modena: Zapowiedź meczu

Skra Bełchatów nie tylko zaskoczyła w poprzednim starciu z Modeną, ale także udowodnili wzrost swojej formy w ostatnim meczu ligowym. Na boisku ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, byli w stanie rozgromić ich aż 3:0. Świetna postawa w ostatnim czasem może być bardzo kluczowa właśnie w walce o finał CEV Cup. Ten jeden ugrany set na włoskim parkiecie może sporo zmienić w kontekście awansu, czy ewentualnej dogrywki. Na swoim terenie Skra nie była w tym sezonie wybitna, ale miejmy nadzieję, że wraz z kibicami będą w stanie tutaj namieszać.

Skra Bełchatów - Modena: typy, typowanie

Modena, kompletnie odwrotnie do naszej drużyny, po meczu w pucharach swój ligowy mecz przegrała 0:3. Być może to z racji dawkowania sił przed rewanżem ze Skrą, ale mimo wszystko wygląda to na świetną okazją dla naszej drużyny. Jeśli tylko zespół z Bełchatowa podkręci minimalnie tempo, a kibice będą dopingować, to myślę że mają spore szanse na wygranie tego spotkania. Czy uda im się zrobić 3:0, czy nawet 3:1, ciężko stwierdzić, ale stawiam na wygraną gospodarzy.

2.61

SKRA WYGRA

betfan

Skra Bełchatów - Modena: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy mecz CEV Cup piłki siatkowej pomiędzy Skrą Bełchatów a Modeną, odbędzie się 15 marca o 20:30 na hali w Bełćhatowie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Polsat Sport z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!