Singapur – Korea Południowa: Typy, kursy, zakłady 06.06 | El. Mistrzostw Świata

Wojciech Sikora

06 czerwca 2024

Podczas gry w Europie trwają przygotowania do EURO 2024, na innych kontynentach rozgrywają się eliminacje do MŚ. Singapur, w jednym z takich spotkań, podejmie na swoim stadionie Korei Południowej.

Korea Południowa

Zdecydowanie goście w pierwszych meczach zdominowali grupę C i aktualnie zajmują pierwsze miejsce. Dziś staną przed sporą szansą umocnienia tej pozycji. Czy bez problemu wygrają spotkanie? Zapraszam na zapowiedź meczu Singapur – Korea Południowa.

Zapowiedź meczu Singapur – Korea Południowa.

Korea Południowa od początku była typowana do wygrania grupy C i na ten moment wszystko to zapowiada. Przed nimi dwa ostatnie spotkania, a dzisiejsza wygrana zapewni im już awans do trzeciej rundy rywalizacji do Mistrzostw Świata. Przed nimi w teorii dość łatwe zadanie, bowiem zmierzą się z Singapurem, których u siebie pokonali pewnie.

Typy bukmacherskie na mecz Singapur – Korea Południowa.

Betfan logo
POWYŻEJ 3.5 GOLA
Kurs 1.43
Zagraj już teraz

Wtedy też mecz zakończył się wynikiem aż 5:0, co nie było wcale zaskoczeniem. W grze pozycyjnej Singapur praktycznie nie istnieje, a mimo, że dziś zagrają u siebie, to powinni być w pełni zdominowani przez Koreę. Ponownie powinniśmy więc zobaczyć sporo trafień, dlatego typuję powyżej 3.5 bramki.

Kursy bukmacherskie na mecz Singapur – Korea Południowa.

  • Wygrana Singapuru- 36.00
  • Remis – 14.00
  • Wygrana Korei Południowej – 1.02
  • Powyżej 3.5 gola – 1.43
  • Obie strzelą – X

Sporym faworytem tego pojedynku będzie zespół gości, czyli Korea Południowa, której zwycięstwo szacowane jest kursem 1.02. W przypadku wygranej Singapuru przelicznik jest znacznie wyższy i wynosi w tym momencie 36.00. Podział punktów to szansa na mnożnik 14.00.

Gdzie obejrzeć mecz Singapur – Korea Południowa? Transmisja.

Czwartkowy mecz pomiędzy Singapurem a Koreą Południową, w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata, odbędzie się 6 czerwca o 14:00 na National Stadium w Kallang. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale z polskim komentarzem.

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy