Siedlce – Resovia: Typy, kursy, zapowiedź 10.11 | Puchar Polski

Bartłomiej Cichecki

09 listopada 2022

Siedlce - Resovia: Typy, kursy, zapowiedź 10.11 | Puchar Polski
Kolejny mecz w ramach Pucharu Polski. Oba zespoły to drużyny nie z Ekstraklasy więc ten kto awansuje będzie w trakcie trwania piękniej przygody także wiosną. Na papierze nie ma wyraźnego faworyta dlatego jeśli macie chwilę wolnego czasy, być może warto zarezerwować go i obejrzeć to spotkanie. Zapraszam na analizę oraz typy!  

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Puchar Polski: Siedlce – Resovia (10.11, 17:30) – zapowiedź meczu

Oczywiście drużyna gości to ekipa z 1. Ligi, a gospodarze to zespół na co dzień występujący w 2. Lidze. Ja jestem jednak zdania, że w Pucharze Polski nie obowiązują żadne wyznaczniki ligi, w której gra dany zespół. Patrząc na historię tych drużyn i jakimi wynikami kończyły się ich poprzednie starcia to 4 razy górą była Pogoń, 3 razy wygrywała Resovia i raz padł bezbramkowy remis. Jednak od ostatnich meczów dużo czasu minęło i obie drużyny to zupełnie nowe teamy. Forma obu zespołów jest taka sama na każdym poziomie rozgrywkowym. Pogoń jest minimalnie nad strefą spadkową w 1. lidze, natomiast Resovia jest w strefie spadkowej 2. ligi. Myślę, że zadecyduje to komu będzie się bardziej chcieć!

Puchar Polski: Siedlce - Resovia (10.11, 17:30) - typy

Spodziewam się dobrego widowiska z bramkami.

1.63

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

Puchar Polski: Siedlce - Resovia (10.11, 17:30) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz Pogoni Siedlce z Resovia w ramach Pucharu Polski, odbędzie się 10 listopada 17:30 na Stadion ROSRRiT w Siedlcach. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport Extra.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Najnowsze wpisy