Pobierz aplikację betfan na telefon
Serbia – Szwecja. Typy, kursy, zapowiedź 24.09 | Liga Narodów
Serbia w ramach Ligi Narodów zagra ze Szwecją. Gospodarze są nad drugim miejscu w grupie 4 w dywizji B, a reprezentacja Trzech Korona nieoczekiwanie jest oczko niżej i nie ma już szans na awans. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Serbia – Szwecja.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Narodów: Serbia – Szwecja (24.09, 20:45) – zapowiedź meczu

Szwecja była faworytem grupy 4 i miała walczyć o awans do ligi A. Po czterech kolejkach wiadomo już, że nasz ostatni rywal w drodze na mundial, nie ma już żadnych szans, aby objąć pozycję lidera. Traci bowiem do Norwegii 7 punktów. Szanse na to ma jeszcze Serbia. Gospodarze tego meczu przegrali z Norwegią, ale pokonali Szwecję i Słowenia, z którą w drugim starciu zremisowali. Reprezentacja Trzech Koron po pokonaniu Słowenii doznała samych porażek. Dwukrotnie musiała uznać wyższość Norwegów i raz Serbów.

Liga Narodów: Serbia - Szwecja (24.09, 20:45) - typy i przewidywane składy

Typy Serbia - Szwecja

Patrząc na ostatnie rezultaty, trudno spodziewać się innego wyniku niż wygrana Serbii. Szwecja jest jednak wymagającym przeciwnikiem. Udowodniła to wychodząc z grupy podczas Euro 2020, czy ogrywając Hiszpanię w eliminacjach MŚ. Stawiam zatem na BTS.

1.90

OBIE STRZELĄ

betfan

Przewidywane składy

  • Serbia:
  • Szwecja:

Liga Narodów: Serbia - Szwecja (24.09, 20:45) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Serbii ze Szwecją, odbędzie się 24 września o 20:45 na Stadion Rajko Mitić w Belgradzie. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Polsat Sport Premium 3.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!