Pobierz aplikację betfan na telefon
Sebastian Walukiewicz trafi do Man United lub Chelsea?

Sebastian Walukiewicz znakomicie spisuje się w Cagliari. 20-latek szybko wywalczył sobie miejsce w pierwszym składzie włoskiej drużyny. Już teraz interesują się nim znacznie silniejsze kluby.

SEBASTIAN WALUKIEIWCZ IMPONUJE FORMĄ

Pewne miejsce w pierwszym składzie Cagliari, powołania do reprezentacji Polski i debiut w narodowych barwach. Sebastian Walukiewicz, mimo 20 lat na karku, prezentuje wielką dojrzałość boiskową. Nadal popełnia błędy, to oczywiste, ale regularnie je eliminuje i często robi coś ponad stan. Bardzo dobrze wyprowadza piłkę, w tym sezonie Serie A ma na swoim koncie już jedną asystę.

Walukiewiczowi pomaga też gra z doświadczonym Diego Godinem, przy którym może szlifować swoje umiejętności. Cagliari nie chce do sprzedawać, bo jego kontrakt obowiązuje jeszcze przez trzy lata, natomiast niewykluczone jest to, że po zakończeniu tego sezonu Walukiewicz odejdzie do znacznie silniejszego klubu. Poważnie interesują się nim dwie potęgi z Premier League – Manchester United i Chelsea.

POLAK TRAFI DO WIELKIEGO KLUBU?

Taką informację podał serwis goal.com. Według redaktorów tego portalu „Czerwone Diabły” i „The Blues” są faworytami w wyścigu o tego zawodnika, jednak muszą uważać na Lazio, Atletico Madryt i Borussię Dortmund, czyli zespoły, które również chciałyby mieć go u siebie. Czas pokaże, jak potoczą się jego losy.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!