Schalke – Borussia Dortmund: Typy, kursy, zapowiedź | 11.03 Bundesliga

Wojciech Sikora

11 marca 2023

Schalke 04
Przed nami kolejne starcia 24. kolejki Bundesligi, która w tym sezonie jest bardzo nieobliczalna. Schalke w jednym z pięciu spotkań tego dnia zmierzy się z Borussią Dortmund. Gospodarze zdają się być w ostatnim czasie totalnie inną drużyną, niż w początkowej fazie sezonu. Czy to jednak wystarczy, by zagrozić rywalom aspirującym do mistrzostwa?  Zapraszam na zapowiedź meczu Schalke – Borussia Dortmund.

Schalke – Borussia Dortmund: zapowiedź meczu

Schalke długo zajęło zorganizowanie się do takiego poziomi, by wreszcie punktować regularnie. Mają za sobą aktualnie cztery bezbramkowe remisy i dwa zwycięstwa. Sam fakt, że stracili tylko jednego gola w sześciu poprzednich kolejkach, sprawia że patrzy się na tę ekipę kompletnie inaczej. Teraz zmierzą się z Borussią Dortmund, więc czeka ich prawdziwe wyzwanie na najwyższym poziomie. BVB z kolei po odpadnięciu z Ligi Mistrzów na pewno będzie chciało wrócić do świetnej ligowej serii zwycięstw i zrekompensować kibicom porażkę w LM, kolejnym kompletem w lidze.

Schalke - Borussia Dortmund: typ

Ostatnim bardzo istotnym zwycięstwem przeciwko RB Lipsk, Borussia na dobre powzięła walkę z Bayernem o mistrzostwo. Schalke znajduje się aktualnie w o wiele lepszej dyspozycji, niż przez cały aktualny sezon. Wciąż jednak nie mieli tak dużego wyzwania jak BVB. Myślę, że jeśli goście szybko pozbierają się po odpadnięciu z Ligi Mistrzów, a trener wystawi większość wyjściowego składu, to kwesta kompletu punktów będzie formalnością. Stawiam wygraną drużyny z Dortmundu.

1.69

BORUSSIA DORTMUND

WYGRA

betfan

Schalke - Borussia Dortmund: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Bundesligi w ramach 24. kolejki, pomiędzy Schalke a Borussią Dortmund odbędzie się  11 marca o 18:30 na Veltins Arena w Gelsenkirchen. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy