Pobierz aplikację betfan na telefon
Schalke – Bayern Monachium: Typy, kursy, zapowiedź | 12.11 Bundesliga

W sobotę kontynuujemy 15, czyli ostatnią kolejkę Bundesligi, przed Mistrzostwami Świata. W jednym z meczów tego dnia Schalke podejmować będzie na swoim boisku drużynę Bayern Monachium. Goście w poprzednim meczu odnieśli dopiero drugie ligowe zwycięstwo. Mocne morale na pewno przydadzą się przed starciem z liderem. Czy to jednak wystarczy, by zagrozić Bawarczykom? Zapraszam na zapowiedź meczu Schalke – Bayern Monachium.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Bundesliga: Schalke – Bayern Monachium (12.11, 18:30) – zapowiedź meczu

Schalke od początku sezonu nie radzi sobie z punktowaniem i są jedyną drużyną, która nie zdobyła jeszcze dwucyfrowej liczby punktów. Nic nie zanosi się na poprawę tej sytuacji z racji, że zagrają z najmocniejszą aktualnie ekipą Bundesligi. Bayern Monachium po ostatniej kolejce wrócił na fotel lidera i nikt nie zagraża im aktualnie, by nawet w przypadku niespodziewanej porażki, stracili tę pozycję na okres przerwy zimowej. Co więcej brakuje im trzech goli, by mieć 50 trafień w piętnastu spotkaniach.  

 

Bundesliga: Schalke - Bayern Monachium (12.11, 18:30)  - typ

Starcie ostatniej ekipy ligi z liderem. Nie dziwią, więc kursy na wygraną gości. Z pewnością, bo objęciu fotela lidera, będą chcieli umocnić się na nim przed przerwą zimową i Mistrzostwami Świata. Od lat Bayern dominuje w meczach z Schalke, także i w tym uważam, że ruszą od samego starcia, co przełoży się na trefienia gości w obu połowach. Stawiam właśnie taki typ.

1.47

BAYERN MONACHIUM

STRZELI W OBU POŁOWACH

betfan

Bundesliga: Schalke - Bayern Monachium (12.11, 18:30)  - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Bundesligi w ramach 15. kolejki pomiędzy Schalke, a Bayern Monachium odbędzie się 11 listopada o 18:30 na Veltins Arena w Gelsenkirchen. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!