Pobierz aplikację betfan na telefon
Sandencja – Wisła Kraków. Typy, kursy, zapowiedź 13.11 | 1. liga
W pierwszym niedzielnym meczu 18. kolejki 1. ligi, Sandencja Nowy Sącz, podejmować będzie Wisłę Kraków. Gospodarze tego starcia są czerwoną latarnią ligi. Czy Biała Gwiazda zdobędzie komplet punktów? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Sandencja Nowy Sącz – Wisła Kraków.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

1. liga: Sandencja Nowy Sącz – Wisła Kraków (13.11, 12:40) – zapowiedź meczu

Sandencja Nowy Sącz w dalszym ciągu nie potrafi wygrzebać. Gospodarze tego starcia są czerwoną latarnią ligi. Przed tygodniem udało im się jednak zdobyć komplet punktów. Pokonali Zagłębie Sosnowiec 4:1. Niedawno zremisowali ze Śląskiem Wrocław w Pucharze Polski, ale z powodu rasistowskich zachowań kibiców, przerwano serię rzutów karnych. Wisła Kraków jest dopiero 11. Biała Gwiazda gra ostatnio w kratkę, dlatego trudno będzie jej włączyć się do walki o awans. Przed tygodniem przegrała z Górnikiem Łęczna, ale wcześniej ograła Zagłębie Sosnowiec.

1. liga: Sandencja Nowy Sącz - Wisła Kraków (13.11, 12:40) - typy

Typy Sandencja Nowy Sącz - Wisła Kraków

Sandencja Nowy Sącz jest ostatnią drużyną 1. ligi. Klub ten gra jednak nieprzewidywalnie, podobnie jak Wisła Kraków. O zwycięstwie zadecyduje zatem niedzielna dyspozycja, gdyż trudno dopatrzeć się w tych zespołach równej formy. Stawiam na poniżej 2,5 gola.

1.88

PONIŻEJ 2,5 GOLA

betfan

1. liga: Sandencja Nowy Sącz - Wisła Kraków (13.11, 12:40) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielne starcie Sandencji Nowy Sącz z Wisła Kraków, odbędzie się 13 listopada o 12:40. Mecz ten będzie można obejrzeć na Polsat Sport.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!