Pobierz aplikację betfan na telefon
Sandencja – Termalica. Typy, kursy, zapowiedź 22.10 | 1. liga

W pierwszym sobotnim meczu 15. kolejki 1. ligi, Sandencja Nowy Sącz zagra z Termalicą. Gospodarze tego starcia są czerwoną latarnią ligi, ale goście nie wygrali od siedmiu kolejek. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Sandencja Nowy Sącz – Termalica.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

1. liga: Sandencja Nowy Sącz – Termalica (22.10, 15:00) – zapowiedź meczu

Sandencja Nowy Sącz nie radzi sobie dobrze w tym sezonie. Zajmuje ostatnie miejsce w lidze. Niedawno przegrała z ŁKSem Łódź i Ruchem Chorzów, ale pokonała Chojniczankę. Przełomem może być wygranie z Wartą Poznań w Pucharze Polski. Wyeliminowanie ekstraklasowego zespołu z pewnością pozytywnie wpłynął na morale w drużynie. Termalica zajmuje dopiero 10. miejsce w 1. lidze. Miała udany start sezonu, ale nie wygrała od siedmiu kolejek. Ostatnio zremisowała z Wisłą Kraków i Podbeskidziem, a także przegrała z Zagłębiem Sosnowiec.

1. liga: Sandencja Nowy Sącz - Termalica (22.10, 15:00) - typy

Typy Sandencja Nowy Sącz - Termalica

Sandencja Nowy Sącz jest ostatnią drużyną 1. ligi, ale Warta Poznań przekonała się, że nie należy jej lekceważyć. Termalica jest za to w słabej dyspozycji. Spodziewam się podziału punktów w tym starciu.

3.50

REMIS

betfan

1. liga: Sandencja Nowy Sącz - Termalica (22.10, 15:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Sandencji Nowy Sącz z Termalicą, odbędzie się 22 października o 15:00. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego starcia.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!