Pobierz aplikację betfan na telefon
Sandencja – Chojniczanka. Typy, kursy, zapowiedź 07.10 | 1. liga
W piątek rozpocznie się 13. kolejka 1. ligi. W jednym z meczów Sandencja Nowy Sącz podejmować będzie Chojniczankę. Gospodarze zajmują ostatnie miejsce w tabeli, a gości plasują się na 13. pozycji. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Sandencja Nowy Sącz – Chojniczanka.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

1. liga: Sandencja Nowy Sącz – Chojniczanka (07.10, 18:00) – zapowiedź meczu

Sandencja Nowy Sącz w piątek zagra z Chojniczanką. Gospodarze tego starcia są czerwoną latarnią ligi. Przegrali cztery kolejki z rzędu. Niedawno ulegli Ruchowi Chorzów i Stali Rzeszów. Chojniczanka zajmuje 13. pozycję, co również nie jest dobrym wynikiem. W ostatnich tygodniach gra przeciętnie. Przegrał z Podbeskidziem, zremisował z Zagłębiem Sosnowiec, ale pokonał Wisłę Kraków.

1. liga: Sandencja Nowy Sącz - Chojniczanka (07.10, 18:00) - typy

Typy Sandencja Nowy Sącz - Chojniczanka

Sandencja Nowy Sącz jest w bardzo słabej dyspozycji, ale ma teraz szansę na przerwanie serii z samymi porażkami. Gra bowiem u siebie z przeciętną drużyną zaplecza Ekstraklasy. Stawiam na podział punktów w tym meczu.

3.30

REMIS

betfan

1. liga: Sandencja Nowy Sącz - Chojniczanka (07.10, 18:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz Sandencji z Chojnicznką odbędzie się 7 października o 18:00. Transmisja z tego starcia będzie nie będzie dostępna na żadnym polskim kanale.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!