Pobierz aplikację betfan na telefon
Sandecja – Śląsk: Typy, kursy, zapowiedź. Puchar Polski

Czas na kolejne mecze Pucharu Polski. Tym razem zapraszam do zapoznania się z analizą meczu Sandecji ze Śląskiem Wrocław. Obie drużynie nie zachwycają. Sandecja jest czerwoną latarnią 1. Ligi, z kolei Śląsk przegrał ostatni mecz z czerwoną latarnią Ekstraklasy. Czy zobaczymy rehabilitację ze strony gości za tę wpadkę? Zapraszam! 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Puchar Polski: Sandecja – Śląsk – zapowiedź meczu

W swoich poprzednich meczach w ramach Pucharu Polski, gospodarze pokonali Ekstraklasową Wartę Poznań. Są zatem zdolni do wyeliminowania drugiej drużyny z Ekstraklasy czyli Śląska. Tego samego Śląska, który totalnie nie radzi sobie w meczach wyjazdowych. Dla gości ten mecz będzie meczem o honor. We wcześniejszej rundzie Pucharu, pokonali w Poznaniu Lecha. Teraz rywalem jest drużyna znacznie słabsza. W historii pojedynków tych zespołów mamy 4 starcia. Wszystkie zakończone remisami, jeden mecz był w Pucharze Polski i wygrali go po dogrywce piłkarze Śląska Wrocław.

 

Puchar Polski: Sandecja - Śląsk - typy

Obstawiam tu zwycięstwo gości. Mecz o honor i awans do następnej rundy musi na nich w końcu podziałać. 

2.01

WYGRANA ŚLĄSKA

betfan

 

Puchar Polski: Sandecja - Śląsk - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Środowy mecz Pucharu Polski między Sandecją, a Śląskiem odbędzie się 9 listopada o 20:30 na Stadionie Miejskim w Niepołomicach w Niepołomicach. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Polsacie Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Polsat BoxGo.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!