Pobierz aplikację betfan na telefon
Sandecja Nowy Sącz – Podbeskidzie: typy, kursy, zapowiedź | 26.05 1. liga
Czas na przedostatnią, czyli 33. kolejkę na zapleczu naszej rodzimej Ekstraklasy, która już dziś może nam powiedzieć wiele w kontekście układu tabeli. Sandecja Nowy Sącz podejmie na swoim boisku Podbeskidzie Bielsko Białą. Dla gospodarzy to już praktycznie koniec przygody w 1. lidze polskiej, ale goście wciąż mają szansę na baraże do Ekstraklasy. Czy uda im się dziś zwyciężyć?  Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Sandecja Nowy Sącz – Podbeskidzie.

Sandecja Nowy Sącz – Podbeskidzie: Zapowiedź meczu

Sandecja nie miała najlepszej końcówki sezonu, choć tak naprawdę nie radzili sobie przez cały sezon 2022/2023. Tym samym zajęli 17. lokatę z dorobkiem 26 punktów, co nie pozwoli im zagrać w przyszłym sezonie w 1. lidze polskiej. Na dwie kolejki przed końcem to Podbeskidzie ma o co jeszcze grać, choć ich szanse są bardziej matematyczne, aniżeli realne. Aktualnie tracą cztery punkty do 6. i 7. miejsca, więc musieliby liczyć na dwa potknięcia rywali i komplet punktów po swojej stronie.

Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie: Typy, kursy

Obie drużyny nie mają zbytnio o co grać w dwóch ostatnich kolejkach, jednakże wciąż mogą ten sezon zakończyć dając kibicom powody do radości. Bardziej w obecnej sytuacji powinno zależeć gospodarzom, którzy mimo spadku powinni dla swoich fanów zagrać dobry mecz. Typuję tutaj wygraną lub remis gospodarzy.

1.65

SANDECJA WYGRA

LUB ZREMISUJE

betfan

Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Podbeskidzie w ramach 33. kolejki 1. ligi polskiej, odbędzie się 26 maja 18:00 na stadionie w Niepołomicach. Mecz nie będzie emitowany przez żadną stację.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!