Pobierz aplikację betfan na telefon
Sandecja Nowy Sącz – GKS Katowice: typy, kursy, zapowiedź 10.03 | I Liga

Drużyna gospodarzy podobnie jak zespół gości – wiosną rzadko kiedy doświadcza wygranej. Oba zespoły w ostatnich 5 meczach wygrały tylko raz więc to starcie jawi nam się jako spotkanie dwóch głodnych wygranej zespołów. Kto wyjdzie zwycięsko z tej potyczki? Zapraszam na zapowiedź meczu Sandecja Nowy Sącz – GKS Katowice! 

Sandecja Nowy Sącz – GKS Katowice: – Zapowiedź

Jesienią doszło do konfrontacji tych zespołów i padł remis (1:1). Z reguły ostatnie potyczki tych zespołów wygrywają gospodarze, taka niepisana zasada.

W strefie spadkowej jest teraz Sandecja Nowy Sącz i to im potrzeba punktów jak tlenu. 3 oczka więcej pozwolą im ze strefy spadkowej się wydostać, ale nie przed nią uciec.

Sandecja czeka wciąż na swoją dwudziestą bramkę w lidze. Brakuje im jednego trafienia. Na własnym stadionie Sandecja wygrała w tym sezonie tylko raz, ciężko im tu zdobywa się punkty.

 

Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice:- Typy bukmacherskie, kursy

2.55

SANDECJA WYGRA

betfan

Jeśli miałbym już na kogoś postawić to postawiłbym na przełamanie gospodarzy. Uważam, że uda im się wreszcie wygrać mecz, tak jak na otwarcie rundy wiosennej.

Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice: - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Sobotni mecz między Sandecja Nowy Sącz, a GKS Katowice w ramach 23. kolejki 1 ligi odbędzie się 10. marca na Stadion Miejskim w Nowym Sączu. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!