Pobierz aplikację betfan na telefon
Sandecja – GKS Tychy. Typy, kursy, transmisja 22.08
W ostatnim meczu 7. kolejki 1. ligi, Sandecja Nowy Sącz zagra z GKSem Tychy. Gospodarze zajmują miejsce w strefie spadkowej, ale goście mają tylko dwa punkty więcej od rywala. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Sandecja Nowy Sącz – GKS Tychy.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

1. liga: Sandecja Nowy Sącz – GKS Tychy (22.08, 18:00) – zapowiedź meczu

W poniedziałek Sandecja Nowy Sącz zagra z GKSem Tychy w ramach 7. kolejki 1. ligi. Gospodarze mają na swoim koncie tylko pięć punktów i plasują się na 16. pozycji. Nie wygrali jeszcze ani jednego spotkania, a ich bilans to pięć remisów i jedna porażka. GKS Tychy uzbierał siedem oczek, a niedawno pokonał Wisłę Kraków, ale przegrał z Zagłębiem Sosnowiec i Podbeskidziem Bielsko-Biała.

1. liga: Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy (22.08, 18:00) - typy bukmacherskie

Typy Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy

Sandecja Nowy Sącz nie rozpoczęła najlepiej kampanii. Wciąż czeka na pierwszy komplet punktów. GKS Tychy grają natomiast bardzo nierówno. Potrafią przegrać z Zagłębiem Sosnowiec czy Podbeskidziem, aby następnie pokonać faworyta do awansu - Wisłę Kraków. W czterech z pięciu minionych bezpośrednich starć, obie drużyny strzelały gola. Stawiam więc na BTS.

1.82

OBIE STRZELĄ

betfan

1. liga: Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy (22.08, 18:00) - transmisja TV, online, gdzie oglądać?

Ostatni mecz 7. kolejki 1. ligi między Sandecją Nowy Sącz, a GKSem Tychy odbędzie się 22 sierpnia o 18:00. Transmisję z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym polskim kanale.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!