San Marino – Słowacja: Typy, kursy, zakłady 05.06 | Mecze towarzyskie

Wojciech Sikora

05 czerwca 2024

Ostatnie szlify przed EURO 2024, czekają bohaterów tegorocznej imprezy. Wśród nich znajduje się także Słowacja, która w ramach towarzyskiego spotkania, zmierzy się na wyjeździe przeciwko San Marino.

San Marino

Choć zwycięzca tego spotkania jest już z góry znany, tak jednak gospodarze od jakiegoś czasu grają coraz lepsze mecze, a rozmiary ich porażek są też znacznie niższe. Jak dziś wypadną na tle znacznie mocniejszych rywali? Zapraszam na zapowiedź meczu San Marino – Słowacja.

Zapowiedź meczu San Marino – Słowacja.

Oczywiście San Marino nie wystąpi na EURO 2024, ale zagra z drużyną, która lada moment uda się do Niemiec. Słowacki zespół znakomicie poradził sobie w eliminacjach, zajmując drugie miejsce w grupie J. W tym roku rozegrali dotychczas tylko dwa mecze towarzyskie, w których kolejno przegrali z Austrią i zremisowali z Norwegią. Teraz przed nimi ogromna szansa na zwycięstwo.

Typy bukmacherskie na mecz San Marino – Słowacja.

Betfan logo
POWYŻEJ 3.5 GOLA
Kurs 1.71
Zagraj już teraz

Obie drużyny mierzyły się ze sobą czterokrotnie i jak nietrudno stwierdzić, każde z nich wygrała Słowacja i to pewnie. Tylko w jednym z nich stracili gola. Tym razem trener Słowacji będzie testował wielu graczy, a każdy z nich z pewnością będzie chciał się pokazać z dobrej strony, by zapewnić sobie wyjściową 11 na EURO. To powinno przełożyć się na ofensywny mecz, w którym typuję co najmniej cztery trafienia.

Kursy bukmacherskie na mecz San Marino – Słowacja.

  • Wygrana San Marino- 48.00
  • Remis – 13.00
  • Wygrana Słowacji – 1.03
  • Powyżej 3.5 gola – 1.71
  • Obie strzelą – 4.00

Zdecydowanym faworytem tego pojedynku będzie zespół gości, czyli Słowacja, którego zwycięstwo szacowane jest kursem 1.03. W przypadku wygranej San Marino przelicznik jest znacznie wyższy i wynosi w tym momencie 48.00. Podział punktów to szansa na mnożnik 13.00.

Gdzie obejrzeć mecz San Marino – Słowacja? Transmisja.

Środowy mecz pomiędzy San Marino a Słowacją, w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 5 czerwca o 18:00 na Stadion Wiener Neustadt w Wiener Neustadt. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale z polskim komentarzem.

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy