Pobierz aplikację betfan na telefon
San Marino – Polska, wygrać w dobrym stylu

Już w niedzielę 5 sierpnia reprezentacja Polski zmierzy się z San Marino w meczu wyjazdowym. Zwycięstwo to obowiązek, ale trzeba też strzelić dużo bramek i pokazać się z dobrej strony.

Chcemy wysokiego i przekonującego zwycięstwa

Polska po zwycięstwie 4:1 z Albanią awansowała na 2. miejsce w grupie I, które obecnie daje możliwość gry w barażach do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Teraz przyszedł czas na niedzielne spotkanie z San Marino. Powiem krótko, wygramy ten mecz. Pytanie tylko, czy gra i skuteczność naszej reprezentacji będą zadowalające i będą napawać optymizmem przed kolejnym starciem z Anglią.

Chcemy z pewnością wysokiego zwycięstwa i nie ma czemu się dziwić. Ostatecznie to przecież bramki mogą zadecydować o tym, kto zajmie drugie miejsce w grupie eliminacyjnej. Gospodarze są kompletnym outsiderem, półamatorami, dlatego goli należy zdobyć w miarę możliwości jak najwięcej. Jak dotąd San Marino najwyżej w trakcie eliminacji do MŚ 2022 w Katarze przegrało z Anglią w meczu wyjazdowym 0:5. Liczymy, że Polacy zdobędą jeszcze więcej bramek niż Synowie Albionu.

San Marino – Polska (05.09, 20:45) – typy na mecz

To, kto wygra ten mecz jest oczywiste, dlatego skłaniam się raczej ku zakładom na ilość bramek. Myślę, że więcej goli padnie w drugiej połowie, kiedy to zawodnicy gospodarzy będą już bardzo zmęczeni i nie będą nadążać za reprezentantami Polski. Myślę, że jeżeli Biało-Czerwoni się rozstrzelają to możemy być świadkami prawdziwej kanonady. Gorzej będzie natomiast, jeżeli San Marino długo będzie utrzymywało wynik remisowy. Wtedy gospodarze będą dawać z siebie wszystko, jednak jeżeli sforsujemy obronę i padną dwie, trzy bramki, wtedy powinno być już łatwiej o kolejne.

Proponowany typ: Powyżej 2.5 goli Polski w drugiej połowie – kurs … z oferty BETFAN

Proponowany typ: Więcej goli w drugiej połowie – kurs … z oferty BETFAN 

San Marino – Polska (05.09, 20:45) – Przewidywane składy

San Marino: Benedettini; Palazzi, Brolli, Fabbri, Gandoni, Rossi; E. Golinucci, Tomassini, A. Golinucci; Vitaioli, Hirsch
Polska: Szczęsny – Bereszyński, Glik, Bednarek – Frankowski, Moder, Krychowiak, Linetty, Rybus – Świderski, Lewandowski

San Marino – Polska (05.09, 20:45) – Gdzie oglądać? Transmisja w tv i online

Mecz San Marino – Polska rozpocznie się 5 września o godzinie 20:45. Transmisję „na żywo” będzie można śledzić w TVP 2 i TVP Sport. Online mecz obejrzymy na TVPSPORT.PL i w aplikacji mobilnej. Spotkanie skomentują Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow.

Sprawdź również zapowiedzi i typy na inne niedzielne spotkania eliminacji do Mistrzostw Świata w Katarze.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!