San Marino – Cypr: Typy, kursy, zakłady 11.06 | Mecze towarzyskie

Jan Paździerski

11 czerwca 2024

To już dosłownie ostatnie momenty, ostatnie sparingi, dla reprezentacji, które lada dzień rozpoczną tegoroczne EURO. San Marino ani Cypr oczywiście nie wezmą udziału w tym turnieju, lecz dziś rozegrają mecz towarzyski.

San Marino

Cypr rozegrał już 3 spotkania w tym roku, z których 2 przegrali, oraz raz zremisowali. Będzie to dla nich idealna okazja, aby polepszyć bilans w tym roku. Czy pokażą się z dobrej strony? Zapraszam na zapowiedź meczu San Marino – Cypr.

Zapowiedź meczu San Marino – Cypr.

San Marino oraz Cypr bezskutecznie walczyły o miejsce na EURO i ostatecznie nie żadna z ekip nie jedzie na tegoroczny turniej. Tak też dla nich ten mecz niewiele znaczy, choć trener może przetestować wielu nowych graczy. Piłkarze Cypru są też znani z nie odpuszczania nawet takich sparingów, dlatego też będzie to znakomita sposobność do sprawdzenia zawodników i ustawień, przed kolejnymi ważnymi meczami w przyszłości.

Typy bukmacherskie na mecz San Marino – Cypr.

Betfan logo
POWYŻEJ 2.5 GOLA
Kurs 1.67
Zagraj już teraz

Choć w założeniu to zespół Cypru ma większy potencjał ofensywny, tak jednak w meczach sparingowych zdarza się otworzyć worek z bramkami nawet w starciu między mocno zróżnicowanymi zespołami. Tym bardziej tutaj liczę na energiczną grę i chęć pokazania się przede wszystkim przez młodych piłkarzy obu drużyn, którzy będą chcieli pokazać się trenerowi. To wszystko powinno przełożyć się na wiele akcji a kibice powinni być świadkami minimum 3 bramek.

Kursy bukmacherskie na mecz San Marino – Cypr.

  • Wygrana San Marino – 12.00
  • Remis – 5.60
  • Wygrana Cypru – 1.23
  • Powyżej 2.5 gola – 1.67
  • Obie strzelą – 2.44

Faworytem tego pojedynku będzie zespół gości, czyli Cypru, których zwycięstwo szacowane jest kursem 1.23. W przypadku wygranej San Marino przelicznik jest nieco wyższy i wynosi w tym momencie 12.00. Podział punktów to szansa na mnożnik 5.60.

Gdzie obejrzeć mecz San Marino – Cypr? Transmisja.

Wtorkowy mecz pomiędzy San Marino a Cyprem, w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 11 czerwca o 18:00 na Stadio Olimpico . Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale z polskim komentarzem.

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy