Pobierz aplikację betfan na telefon
Samuel Eto’o wznowi karierę?!

Samuel Eto’o może wrócić do zawodowego futbolu. Kameruńczyk otrzymał ofertę gry w klubie z… trzeciej ligi hiszpańskiej. Na ten moment szanse wynoszą 50%.

REAL MURCIA CHCE KAMERUŃCZYKA

Tym klubem jest Real Murcia, który aktualnie gra w Segunda Division B, jednak pragnie wrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej, w której po raz ostatni występował w sezonie 2007/08. Pomóc w tym miałby właśnie Eto’o.

– Mamy kilku inwestorów w Meksyku i Zjednoczonych Emiratach Arabskich, którzy mogą finansowo zabezpieczyć operację. W przyszłym tygodniu będziemy wiedzieli, czy jesteśmy w stanie go pozyskać. Jeśli nie, mamy przygotowany plan B. W tym momencie mogę powiedzieć, że szanse jego zakontraktowania przez nas wynoszą 50% – powiedział w „Radiu Marca” Morris Pagniello, prezydent hiszpańskiego klubu.

SAMUEL ETO’O JEST BLISKI WZNOWIENIA KARIERY

Samuel Eto’o to 118-krotny reprezentant Kamerunu. Dla swojej drużyny narodowej strzelił 56 goli i zaliczył 10 asyst. Najwięcej czasu w swojej karierze grał w La Liga. Ogólnie był w takich klubach jak FC Barcelona (199 meczów, 130 goli i 40 asyst) czy Inter (102 spotkania, 53 gole i 25 asyst). Dwa razy został najlepszym piłkarzem roku w Afryce. 39-latek swoją karierę zakończył w 2019 roku grając dla Qatar SC. Niewykluczone jednak, że wkrótce powróci na boisko.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!