Salernitana – Lazio: Typy, kursy, zapowiedź 19.02 | Serie A

Bartłomiej Cichecki

19 lutego 2023

Serie A: Salernitana - Spezia, zapowiedź i typy

Krzysztof Piątek ma nowego trenera i został nim Paulo Sousa, z którym miał przyjemność pracować w reprezentacji Polski kiedy to Portugalczyk zastapił na tym stanowisku Jerzego Brzęczka. Teraz Polak powinien skupić się na tym, by jak najszybciej trafić do siatki. W poprzedniej kolejce zmarnował kilka dogodnych sytuacji i kibice już zaczynają tracić do niego cierpliwość. Czy przełamanie nastąpi z Lazio? Zapraszam na zapowiedz meczu Salernitana – Lazio. 

Salernitana – Lazio – zapowiedź meczu

Salernitana w tym sezonie nie gra o nic więcej niż utrzymanie. Na szczęście dla nich, mają oni jeszcze 3 punkty przewagi nad strefą spadkową i mogą w tym meczu skupić się na tym, by powtórzyć ten kapitalny wynik z Rzymu gdzie wygrali z Lazio (3:1).

Sarri i jego Lazio pokonali już nie jeden poważny zespół we Włoszech i rywalizacja z Salernitaną będzie dla nich niczym innym jak tylko obowiązkowym zgarnięciem 3 punktów.

Gospodarze zgarnęli tylko 3 oczka w meczu ze Spezia, w pozostałych czterech z 5 ostatnich meczów przegrali. Ostatnio skromnie (0:1) z Verona, która goni ich w tabeli.

 

Salernitana - Lazio - typy

Pamiętam debiut Sousy w meczu Polski z Węgrami. Portugalczyk kompletnie nie znał naszych zawodników co przełożyło się w meczu na mnóstwo okazji dla rywali oraz wynik hokejowy (3:3). Postawię, że obie strzelą bramkę, może to być zwariowany mecz.

1.88

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

Salernitana - Lazio - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Salernitany z Lazio w ramach 23. kolejki Serie A, odbędzie się 19. lutego na Stadio Arechi. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na kanale Eleven Sports 1.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy