Pobierz aplikację betfan na telefon
Sacramento Kings mistrzami NBA Summer League 2021

Właśnie zakończyła się Liga Letnia w NBA, w której grają nowi, młodzi oraz Ci którzy starają się na angaż w najlepszej lidze świata. Koniec tych rozgrywek zwieńczyło spotkanie pomiędzy dwoma najlepszymi drużynami w Las Vegas. Sacramento Kings oraz Boston Celtics.

NBA Summer League: Sacramento Kings- Boston Celtics (100:67)

Finał Ligi Letniej w NBA rozgrywany z Las Vegas nie należał do najbardziej ekscytujących. Drugi raz w historii tych rozgrywek zainaugurownych w 2002 roku wygrało Sacramento Kings. Wynik tegorocznego finału świadczy o dużej przewadze jednej ze stron. Najlepszym zawodnikiem tego finału został Louis King, który w barwach Kings zadebiutował w zeszłym sezonie, ale nie zebrał zbyt wielu minut. W finale Ligi Letniej zdobył on 21 punktów i zaliczył 3 zbiórki.

Już niedługo rusza sezon 2021/2022

Najważniejsza część off-season powoli już za nami i zbliżamy się do rozpoczęcia sezonu regularnego. Draft i Liga Letnia już za nami. Kończy się także rynek wolnych agentów. Teraz do klubów będą dołączać powoli pozostali zawodnicy, a następnie rozpocznie się cykl campów przygotowujących do nowego sezonu. Pierwszy mecz sezonu 2021/2022 rozpocznie się 19 października.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!