Pobierz aplikację betfan na telefon
Ruzomberok – Kauno Zalgiris: Specjalna oferta w BETFAN

Już dziś odbędą się kolejne mecze eliminacji Ligi Konferencji. Trwa właśnie pierwsza runda kwalifikacji. W jednym z meczów Ruzomberok podejmować będzie Kauno Zalgiris. Czy gospodarze zapewnią sobie dobrą zaliczkę przed rewanżem? BETFAN w swojej codziennej promocji MATCHDAY BOOST wziął pod lupę właśnie to spotkanie.

>> Pobierz aplikację Sport BETFAN na swój telefon i posiadaj wszystkie najważniejsze sportowe informacje typerskie w zasięgu ręki <<

Liga Konferencji: Ruzomberok – Kauno Zalgiris (07.07, 18:30) – MATCHDAY BOOST

Ruzomberok miał szczęście do losowania. Zmierzy się bowiem z niżej notowanym Kauno Zalgiris. Będzie to starcie pierwszej rundy eliminacji Ligi Konferencji. Celem gospodarzy będzie zapewnienie sobie komfortowej zaliczki przed rewanżem. BETFAN w dzisiejszym MATCHDAY BOOST wziął pod lupę właśnie to spotkanie. Polski legalny bukmacher w swojej codziennej promocji podwyższył kurs na jedno z wydarzeń z tego meczu. Specjalny zakład dedykowany jest osobom, które chciałyby obstawić zwycięstwo gospodarzy. BETFAN podwyższył kurs na wygraną Ruzomberok na aż 2.00 (tradycyjna oferta 1.31). Można więc zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka, za jaką można zawrzeć taki zakład wynosi 25 złotych. Warto także dodać, że MATCHDAY BOOST może znaleźć się na kuponie AKO. Zapoznaj się z typami dnia i stwórz swój wymarzony kupon na dziś.

Liga Konferencji: Ruzomberok – Kauno Zalgiris (07.07, 18:30) – Zapowiedź

Już dziś o godzinie 18:30 wicemistrz Słowacji podejmie na swoim terenie Kauno Zalgiris, które w poprzednim sezonie zajęło 3 miejsce. Aktualnie Ruzomberok jest w trakcie przygotowań do sezonu, od zakończenia ligi rozegrali 4 spotkania kontrolne, Mimo, że wyniki nie były zadowalające, to trzeba wziąć pod uwagę, że drużyna testowała wielu graczy, których zakontraktowali w ostatnim czasie. Z kolei Litwini są aktualnie w trakcie sezonu, który rozpoczęli w marcu, od tego czasu rozegrali 18 kolejek i plasują się w tym momencie na 6 miejscu. Zdecydowanie, jednak słowacka Fortuna Liga jest stawiana wyżej niż litewska A Lyga. Zakładamy, że Ruzomberok wyjdzie na mecz w mocnym składzie, by zdobyć przewagę przed rewanżem

Liga Konferencji: Ruzomberok - Kauno Zalgiris (07.07, 18:30) - transmisja. Gdzie oglądać?

Mecz kwalifikacji do Ligi Konferencji między Ruzomberok, a Kauno Zalgiris nie będzie transmitowany w żadnej polskiej stacji telewizyjnej. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!