Rumunia – Liechtenstein: Typy, kursy, zakłady 07.06 | mecze towarzyskie

Adrian Krawczyk

07 czerwca 2024

W piątkowym towarzyskim spotkaniu Rumunia podejmie na własnym obiekcie Liechtenstein. Dla Rumunów będzie to ostatnie przygotowawcze spotkanie przed wyjazdem na Euro 2024, stąd też z pewnością będą chcieli zaprezentować dobry styl.

Rumunia

Liechtenstein natomiast w tym meczu będzie zapewne statystą, tak jak miało to miejsce w pierwszym czerwcowym starciu towarzyskim z Albanią. Czy Rumunia również wysoka ogra Liechtenstein? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Rumunia – Liechtenstein.

Rumunia – Liechtenstein typy bukmacherskie

Betfan logo
Rumunia wygra z handicapem -2.5 gola
Kurs 1.61
Zagraj już teraz

Rumunia w pierwszym towarzyskim spotkaniu grała z reprezentacją Bułgarii. Tam Rumunii zremisowali 0:0 i choć przeważali w tamtym spotkaniu to nie byli w stanie wykorzystać swoich okazji, a dodatkowo nie wykorzystali rzutu karnego. Wydaje się, że drugie towarzyskie spotkanie z Liechtensteinem ma być meczem podbudowy drużyny przed wyjazdem na Euro 2024, w którym powinni wysoko wygrać i podbudować sobie morale. Liechtenstein w pierwszym towarzyskim meczu grał z Albanią i tam przegrali 0:3. Tutaj można spodziewać się podobnego wyniku, dlatego stawiam na wygraną Rumunii z handicapem -2.5 gola po kursie 1.61.

Rumunia – Liechtenstein kursy bukmacherskie

  • Wygrana Rumunia – 1.03
  • Remis – 12.00
  • Wygrana Liechtenstein – 25.00
  • Powyżej 2.5 goli – 1.31
  • Obie drużyny strzelą gola – 2.90

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Rumunia – Liechtenstein wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim reprezentacja Rumunii (kurs 1.03). Zdecydowanie mniejsze szanse natomiast ma reprezentacja gości – Liechtenstein, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 25.00. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Rumunia – Liechtenstein to może liczyć na kurs 16.00. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.31, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 3.20.

Rumunia – Liechtenstein gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Piątkowy mecz pomiędzy Rumunią, a Liechtensteinem w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 7. czerwca o 20:00 na Stadionul Steaua w Bukareszcie. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Rumunia – Liechtenstein przeprowadzi telewizja Polsat Sport Premium 6.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy