Pobierz aplikację betfan na telefon
Ruch Chorzów – Stal Rzeszów: typy, kursy, zapowiedź 26.02
Już w najbliższą niedziele, kolejne mecze rundy wiosennej Fortuna 1 ligi. Ruch Chorzów w roli gospodarza, podejmie zespół Stali Rzeszów na własnym boisku. Rywal piłkarzy z Chorzowa, jest obecnie w średniej dyspozycji, więc zapowiada się ofensywny mecz zawodników Ruchu. Zespół gości przegrał swój ostatni mecz ze słabszym rywalem. Czy Ruch pozostanie aktywny w walce o awans do Ekstraklasy? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy.

Ruch Chorzów – Stal Rzeszów: Zapowiedź meczu

Ruch Chorzów ma na swoim koncie 38 punktów i znajduje się na pozycji v-ce lidera polskie Ekstraklasy. Od początku sezonu prezentują bardzo wysoką formę. W niedziele zagrają u siebie z zespołem Stali Rzeszów, która w ostatnich 2 meczach pomiędzy tymi zespołami przegrała dwukrotnie. Stal Rzeszów po 20 kolejkach ma 29 oczek, i zajmuje obecnie 9 pozycję. Zespół z Rzeszowa wciąż realnie może myśleć o awansie do Ekstraklasy, ponieważ do miejsca premiowanego możliwością walki w barażach brakuje im tylko 4 oczek. Bukmacherzy większą szanse daję zespołowi gospodarzy, lecz w meczu tym wydarzyć się może wszystko.

Ruch Chorzów - Stal Rzeszów:  Typ na mecz

Lekki faworyt po stronie gospodarzy. Ostatnie 2 mecze pomiędzy tymi drużynami przemawiają za zwycięstwem gospodarzy, lecz myślę, że goście nie będą łatwym rywalem. W poprzednich 2 meczach również padało dużo bramek, bowiem raz mecz zakończył się 2:1 a raz 3:2. Obstawiam, że obie drużyny strzelą bramkę.

1.85

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

Ruch Chorzów - Stal Rzeszów: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Ruchem Chorzów a Stalą Rzeszów w ramach 21. kolejki Fortuna 1 ligi,  odbędzie się 26 lutego o 12:40 na stadionie Ruchu Chorzów. Mecz emitowany będzie przez stację Polsat Sport.
    • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
    ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!