Ruch Chorzów – Podbeskidzie: Typy, kursy, zapowiedź 06.04 | 1 Liga

Jan Paździerski

06 kwietnia 2023

Ruch Chorzów - Podbeskidzie
Już w sobotę kolejne mecze Fortuna 1 Ligi. Zagłębie Sosnowiec podejmie GKS Katowice na Arcelor Mittal Park w Sosnowcu, w ramach 21. kolejki. Zespół gości w dobrej dyspozycji, który notuje serię 5 meczów bez porażek. Gorzej z formą gospodarzy, bowiem ostatni raz zwyciężyli oni w październiku z Termalicą. Czy drużyna gospodarzy przerwie fatalną passę? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy.

Ruch Chorzów – Podbeskidzie: Zapowiedź meczu

Zagłębie Sosnowiec, ostatni swój mecz wygrało 15 października ubiegłego roku. Notują oni katastrofalną serię 14 meczów bez zwycięstwa. Zagłębiacy nie mogą wyjść z kryzysu, a mecz z GKSEM może okazać się szansą na przerwanie tej koszmarnej passy. Zadanie to do łatwych jednak nie należy, ponieważ drużyna z Katowic nie przegrała w swoich ostatnich 4 meczach. Widmo zagrożenia strefą spadkową wydaje się być coraz bardziej realne, jeżeli zespół nazywany często Chłopcami znad Brynicy nie zacznie w końcu przyzwoicie punktować

Ruch Chorzów - Podbeskidzie: Typy

Spodziewam się, że zespół gospodarzy ruszy stanowczo do ataku, tym bardziej, że gra u siebie. W 5 ostatnich meczach, tylko raz nie udało się obu drużyną zdobyć bramki. GKS na pewno będzie chciał powalczyć o komplet punktów, gdyż do 6 lokaty, premiowanej możliwością walki o awans w barażach brakuje im tylko 4 punktów. Obstawiam, że obie drużyny strzelą gola.

2.42

RUCH CHORZÓW

POWYŻEJ 1.5 GOLA

betfan

Ruch Chorzów - Podbeskidzie: Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Sobotni mecz Fortuna 1 ligi pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a GKS Katowice odbędzie się 25 lutego o godzinie 17:30 na Arcelor Mittal Park w Sosnowcu. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Polsat Sport Extra.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy