Pobierz aplikację betfan na telefon
Ruch Chorzów – Odra Opole: typy, kursy, zapowiedź | 19.05 1. liga
Na trzy kolejki przed końcem niewiele wiemy o końcowym układzie tabeli 1. ligi polskiej. Czas rozjaśnić sobie kilka kwestii. Ruch Chorzów w jednym z dwóch starć tego dnia, zmierzy się na swoim stadionie z Odrą Opole. Szykuje nam się bardzo emocjonujące widowisko, bowiem gospodarze muszą zgarnąć jeszcze kilka punktów, by dostać się bezpośrednio do Ekstraklasy. Rywale szukają jednak punktów do utrzymania. Kto się dziś lepiej zaprezentuje?  Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Ruch Chorzów – Odra Opole.

Ruch Chorzów – Odra Opole: Zapowiedź meczu

Ruch Chorzów spisuje się w tym sezonie znakomicie, co aktualnie stawia ich w miejscu z bezpośrednim awansem do Ekstraklasy. Wciąż jednak przed nimi trzy kolejki i kilka ekip za nimi, które czekają na ich błąd. Dziś więc świetną okazją na komplet jest starcie z Odrą Opole. Goście nie radzą sobie w tym za dobrze, co przekłada się na ich problemy z utrzymaniem. Sami będą także walczyć do końca sezonu o utrzymanie, ponieważ przewaga pięciu punktów nad strefą spadkową, nie daje im jeszcze pewności.

Ruch Chorzów - Odra Opole: Typy, kursy

U siebie Odra Opole potrafiła postawić się sile Ruchu Chorzów, wyciągając jeden punkt z tego spotkania. Dziś będzie im znacznie trudniej, tym bardziej że na celu gospodarzy jest komplet i awans do Ekstraklasy. Moim zdaniem to oni dziś wygrają ten pojedynek.

2.00

RUCH CHORZÓW WYGRA

betfan

Ruch Chorzów - Odra Opole: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy Ruchem Chorzów a Odrą Opole w ramach 32. kolejki 1. ligi polskiej,  odbędzie się 19 maja 20:30 na stadionie miejskim w Gliwicach. Mecz będzie emitowany przez stację Polsat Sport.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!