Pobierz aplikację betfan na telefon
Ruch Chorzów – ŁKS Łódź. Typy, kursy, zapowiedź 19.03 | 1. liga
W pierwszym niedzielnym meczu 1. ligi, Ruch Chorzów zagra z ŁKSem Łódź. Będzie to mecz na szczycie. Gospodarze zajmują drugą lokatę, a goście są liderami tabeli? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Ruch Chorzów – ŁKS Łódź.

Ruch Chorzów – ŁKS Łódź: zapowiedź meczu

W pierwszym niedzielnym meczu 1. ligi, czeka nas absolutny hit. Wicelider podejmować będzie lidera. Ruch Chorzów zmierzy się z ŁKSem Łódź. Gospodarze tego starcia są jednocześnie beniaminkami. W rundzie wiosennej są niepokonani, a na pięć spotkań wygrali aż cztery. Niedawno zwyciężyli nad Chojniczanką i Stalą Rzeszów, a także zremisowali z Górnikiem Łęczna. ŁKS Łódź ma tylko dwa punkty przewagi nad wiceliderem. Po pokonaniu Skry i Chrobrego, przegrał z Puszczą Niepołomice. Przed tygodniem udało mu się wrócić na zwycięską ścieżkę, kiedy to pokonał Stal Rzeszów.

Ruch Chorzów – ŁKS Łódź: typy

Typy Ruch Chorzów – ŁKS Łódź

Pojedynek Ruchu Chorzów z ŁKSem Łódź, będzie mecze o zmianę lub utrzymanie pozycji lidera. Beniaminek w poprzednim bezpośrednim starciu przegrał 0:2. Teraz jest jednak w zdecydowanie lepszej dyspozycji. Spodziewam się, że obie drużyny strzelą gola.

1.89

OBIE STRZELĄ

betfan

Ruch Chorzów – ŁKS Łódź: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Ruchu Chorzów z ŁKSem Łódź, odbędzie się 19 marca o 14:45. Spotkanie będzie można obejrzeć na Polsat Sport.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!