Pobierz aplikację betfan na telefon
Ruch Chorzów – Chrobry Głogów : typy, kursy, zapowiedź 11.02

Już w najbliższą sobotę, inauguracja rundy wiosennej Fortuna 1 ligi. Ruch Chorzów w roli gospodarza, lecz nie na własnym stadionie. Rywalem piłkarzy z Chorzowa, będzie zespół Chrobrego Głogów, który w tabeli plasuje się tuż za nimi. Kto po tym meczu obejmie trzecią lokatę?  Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy.

Ruch Chorzów – Chrobry Głogów : Zapowiedź meczu

W drugiej połowie stycznia okazało się, że przez opinię nadzoru budowlanego, stadion Ruchu Chorzów może być niebezpieczny w użytkowaniu. Słup oświetleniowy, który znajduje się w nienajlepszym stanie, zagraża bowiem zdrowiu i życiu osób będących na stadionie. Władzą klubu, udało się porozumieć z Gliwicami, na co przystała komisja licencyjna. Sobotni mecz pomiędzy tymi drużynami, odbędzie się zatem w Gliwicach.

Drużyna przyjezdnych notuje świetne wyniki w rozgrywkach ligowych. W 5 ostatnich meczach, zespół Chrobrego wygrał aż 4 razy, a jeden mecz zremisował. Batalia o 3 miejsce w tabeli, którą stoczą oba zespoły, na pewno będzie dobrym widowiskiem. Jeżeli piłkarze z Głogowa wygrają to spotkanie, wskoczą na piastowaną obecnie przez Ruch trzecią lokatę, wyprzedzając ich o 2 punkty.

Ruch Chorzów - Chrobry Głogów : - Typ na mecz

Bez faworyta w tym meczu. Bilans tych zespołów jest bardzo podobny, a ostatnie 2 mecze pomiędzy tymi drużynami to potwierdzają, gdyż raz wygrała ekipa z Chorzowa, a raz piłkarze z Głogowa. Myślę, że nie zabraknie bramek w tym meczu, dlatego stawiam, że obie drużyny strzelą gola

1.89

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

Ruch Chorzów - Chrobry Głogów : Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Ruchem Chorzów a Chrobrym Głogów w ramach 19. kolejki Fortuna 1 ligi,  odbędzie się 11 lutego o 17:30 na Stadionie Miejskim w Gliwicach. Mecz emitowany będzie przez stację Polsat Sport News

    • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!