Pobierz aplikację betfan na telefon
Roger Federer zagrał na… dachu

Roger Federer nie przestaje zaskakiwać. Choć pandemia koronawirusa zatrzymała rozgrywki tenisa, to on i tak zrobił furorę.

PRZYJECHAŁ DO NICH SAM MISTRZ

W kwietniu internet obiegł filmik nagrany przez dwie nastolatki z Włoch, które postanowiły w ramach kwarantanny rozegrać mecz tenisowy na dachach swoich domów. Z pewnością nie spodziewały się, że w następstwie krótkiego filmu przyjedzie do nich Federer!

Vittoria i Carola to początkujące tenisistki z lokalnego klubu w Ligurii. Nie mogły uwierzyć, gdy pojawił się u nich utytułowany Szwajcar, idol dziewczynek. Popularny tenisista zauważył ich nagranie. W ramach docenienia ich zaangażowania postanowił zrobić im niespodziankę, rozgrywając z nimi wspólny mecz w miejscu, gdzie nagrały swój film. To nie jedyna rzecz, która zastała tego dnia nastolatki. Federer postanowił opłacić im obóz sportowy na Majorce w znanej akademii Rafaela Nadala. Ma nadzieję na to, że w przyszłości te dziewczyny będą mogły zawodowo spełniać swoją pasję.

ROGER FEDERER WZRUSZYŁ SIĘ

Roger Federer był wzruszony postawą młodych tenisistek. – To, co się zdarzyło pokazuje, że możemy rywalizować w naszej dyscyplinie w każdym miejscu – powiedział 38-latek. Przyznał, że to było jedno z najbardziej wyjątkowych miejsc, w których przyszło mu zagrać. I jest to w pełni zrozumiałe, w końcu niecodziennie rozgrywa się mecze na dachu, prawda?

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!