Pobierz aplikację betfan na telefon
Roast Pudziana – Kiedy? Gdzie? Specjalne zakłady w BETFAN

W niedzielę 3 kwietnia odbędzie się Roast Mariusza Pudzianowskiego. W komedii scenicznej obok ambasadora BETFAN, udział wezmą takie osoby jak Mateusz Socha, Popek, Juras i wielu innych. Sprawdź wszystko co musisz wiedzieć o zbliżającym się wydarzeniu z udziałem Pudziana.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Roast Pudziana: kiedy i gdzie się odbędzie? Czym jest?

Roast jest to gatunek komedii scenicznej, która jest prowadzona w formie stand-upu. Polega na występie roastowanego – w tym przypadku Mariusza Pudzianowskiego, który będzie adresatem monologów i żartów zaproszonych gości. Wygłaszają oni przygotowane lub częściowo improwizowane wypowiedzi, które są często obraźliwe. Pudzian będzie miał jednak okazję odwdzięczyć się tym samym. Roast Pudziana  zacznie się 3 kwietnia o 19:00. Wydarzenie odbędzie się w zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca i potrwa około dwie godziny. A wezmę w nim udział: Piotrek Szumowski, Popek Monster, Łukasz „Juras” Jurkowski, Mateusz Socha, Katarzyna Piasecka, Paweł Chałupka, Mieszko Minkiewicz, Wiolka Walaszczyk, Sebastian Rejent.

Roast Pudziana: dokonania Mariusza Pudzianowskiego

Mariusza Pudzianowskiego nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest zawodnikiem MMA, utytułowanym strongmanem, celebrytą i przedsiębiorcą, a także ambasadorem polskiego legalnego bukmachera – BETFAN.

Kariera sportowa

Pudzian już od młodego wieku niezwykle przykładał się do sportu. Treningi siłowe rozpoczął w szkole podstawowej. Trenował także kilka sztuk walk, między innymi karate kyokushin, boks i jiu-jitsu. Mariusz Pudzianowski jest wybitnym strongmanem i to właśnie w tym sporcie osiągnął najwięcej sukcesów. Jest ośmiokrotnym mistrzem Polski w tej dyscyplinie i sześciokrotnym mistrzem Europy, a także pięciokrotnym mistrzem świata. Osiągając już wszystko jako strongman, Mariusz Pudzianowski zdecydował się przebranżowić na MMA. W debiutanckiej walce pokonał w nieco ponad 40 sekund Marcina Najmana. Obecny bilans Pudziana wynosi 16-7.

Kariera telewizyjna

Mariusz Pudzianowski ma za sobą także wiele wystąpień za kamerami. Brał udział w siódmej edycji program Taniec z gwiazdami i pierwszym sezonie programu  Just the Two of Us. Tylko nas dwoje, zajmując w obu drugie miejsce w finale. Uczestniczył także w programie Przygarnij mnie i był jurorem  The Brain. Genialny umysł.

Życie prywatne

Mariusz Pudzianowski bardzo ceni i chroni swoje życie prywatne, dlatego niewiele o nim wiadomo. Już w 2009 roku powiedział, że tę sferę życia pozostawia dla siebie. Z racji dużego zainteresowania popularnym Pudzianem wielu internautów, a także media szukają odpowiedzi na pytanie, czy Mariusz Pudzianowski jest w związku. Podczas odpowiadania internautom zdarzało mu się sugerować, że ma swoją drugą połówkę. Może nieco więcej o życiu prywatnym ambasadora BETFAN dowiemy się podczas zbliżającego się roastu.

Roast Pudziana: specjalne zakłady w BETFAN

BETFAN przygotował specjalne zakłady na zbliżający się Roast Pudziana. Można obstawić, między innymi czy podczas żartowania z Mariusza Pudzianowskiego zostanie wypomniana mu walka z Najmanem. W szerokiej ofercie moją uwagę przykuwa zakład, dzięki któremu pamięcią można wrócić do rozdania Oscarów. Will Smith, który stał się adresatem żartu, dał się ponieść emocjom i uderzył Chrisa Rocka. Czy Pudziana również poniosą emocje? Kurs na to, że Mariusz Pudzianowski uderzy jednego z rywali niedzielnego roastu wynosi 10.00.

1.30

PADNIE ŻART

O NIEZDANEJ MATURZE PUDZIANA

betfan
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!