Pobierz aplikację betfan na telefon
Riga FC – Vikingur: Typy, kursy, zapowiedź 13.07 el. LKE
Nie tylko w Lidze Mistrzów i w Lidze Europy trwają eliminacje, czas więc również na kwalifikacje do Ligi Konferencji Europy. Riga FC w jednym z nich zmierzy się na swoim terenie, przeciwko Vikingur. Obie ekipy są w trakcie trwania aktualnego sezonu, co przełoży się na pewno na dobre starcie. Wicelider Łotwy zmierzy się z Islandzką ekipą, która w ubiegłym sezonie zajęła trzecią lokatę. Kto okaże się dziś lepszy? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Riga FC – Vikingur.

Riga FC – Vikingur: zapowiedź meczu

Riga FC zajęła w ubiegłym roku drugie miejsce w tabeli, dając tym samym sobie szanse na Ligę Konferencji Europy. Obecnie po 22. kolejkach zajmują fotel lidera i być może w przyszłym sezonie zmierzą się w Lidze Mistrzów. Niemniej jednak muszą skupić się jeszcze na tych rozgrywkach, gdzie swoją świetną formę mogą przełożyć na wyniki w Europie. Na starcie zmierzą się Vikingurem, który także rozgrywa już kolejny sezon i także zajmuje fotel lidera, z przewagą dziewięciu punktów nad drugą ekipą.

Riga FC - Vikingur: typy

W tym meczu spotkają się dwie ofensywne drużyny, które są już w trakcie praktycznie połowy swojego tegorocznego sezonu. Przed nimi pierwszy mecz w ramach kwalifikacji do Ligi Konferencji Europy 2023/2024. Spodziewam się bardzo otwartego pojedynku, do którego przyzwyczaiły nas obie ekipy. Typuję w tym spotkaniu powyżej 2,5 gola.

2.10

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Riga FC - Vikingur: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz pomiędzy Riga FC a Vikingur, w ramach eliminacji do Ligi Konferencji Europy 2023/2024, odbędzie się 13 lipca o 19:00 na Skonto stadions w Rydze. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żadnym kanale z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!