Pobierz aplikację betfan na telefon
Resovia Rzeszów – Zagłębie Sosnowiec. Typy, kursy, zapowiedź 13.11
W ostatnim niedzielnym meczu 18. kolejki 1. ligi, Resovia Rzeszów podejmie Zagłębie Sosnowiec. Będzie to starcie drużyn z dołu tabeli. Gospodarze zajmują bowiem 14. miejsce, a goście są o dwa oczka wyżej. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Resovia Rzeszów – Zagłębie Sosnowiec.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

1. liga: Resovia Rzeszów – Zagłębie Sosnowiec (13.11, 18:00) – zapowiedź meczu

Starcie Resovii Rzeszów z Zagłębiem Sosnowiec, to pojedynek drużyn z dolnych rejonów tabeli 1. ligi. Gospodarze tego starcia zajmują dopiero 14. lokatę i nie wygrali od trzech kolejek. W trakcie tej serii przegrali z ŁKsem Łódź i Termalicą oraz zremisowali z Podbeskidziem. Zagłębie Sosnowiec jest dwie lokaty wyżej, ale ostatnie tygodnie też nie były dla tej drużyny udane. Przegrała z Sandencją Nowy Sącz, a wcześniej musiała uznać wyższość Wisły Kraków.

1. liga: Resovia Rzeszów - Zagłębie Sosnowiec (13.11, 18:00) - typy

Typy Resovia Rzeszów - Zagłębie Sosnowiec

Obie drużyny są w słabych dyspozycjach i przed nimi szansa na przełamanie. Obie radzą sobie w ostatnich tygodniach słabo, a zatem nie spodziewam się gradu bramek. Stawiam na poniżej 2,5 gola.

1.87

PONIŻEJ 2,5 GOLA

betfan

1. liga: Resovia Rzeszów - Zagłębie Sosnowiec (13.11, 18:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielne starcie Resovii Rzeszów z Zagłębiem Sosnowiec, odbędzie się 13 listopada o 18:00. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego meczu.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!