Pobierz aplikację betfan na telefon
Resovia – Puszcza: typy, kursy, zapowiedź (17.09) | 1. liga
Resovia wciąż nie wygrała jeszcze żadnego meczu w tym sezonie. Przed meczem z Chrobrym Głogów nastąpiła zmiana trenera. Tomasza Grzegorczyka zastąpił Mirosław Hajdo i być może będzie to impuls dla tej ekipy. Puszcza jest w rewelacyjnej formie i zwycięstwo w Rzeszowie pozwoliłoby im awansować na pozycję lidera w 1. lidze. Czy goście ponownie okażą się lepsi od swojego rywala? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Resovia Rzeszów – Puszcza Niepołomice. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Resovia Rzeszów – Puszcza Niepołomice (17.09. godz. 20:00) – zapowiedź 

Resovia Rzeszów po dziesięciu kolejkach ma na koncie pięć remisów i tyle samo porażek. Obecnie zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Kolejny mecz przegrała Sandecja Nowy Sącz i w przypadku zdobycia punktu z Puszczą, będą mogli wydostać się z dna. Pojedynek z Chrobrym był bardzo dobry w wykonaniu podopiecznych Mirosława Hajdo i to może być dobra wiadomość dla kibiców. Oddali aż 18 strzałów na bramkę rywali, grając na wyjeździe. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1.
Puszcza Niepołomice jest rewelacją tego sezonu. Przed startem 11. kolejki zajmowali trzecie miejsce, ale po porażce Arki z Chrobrym i remisie Ruchu z Wisłą, otwiera się przed nimi szansa powrotu na szczyt tabeli. Jeśli pokonają Resovię, to na pewno zostaną liderem. Podopieczni Tomasza Tułacza rozgromili tydzień temu Sandecję Nowy Sącz 5:2, a wcześniej pokonali na wyjeździe Wisłę Kraków 3:2. Puszcza notuje serię sześciu meczów bez porażki.

Resovia Rzeszów – Puszcza Niepołomice (17.09. godz. 20:00) – typ

1.62

WYGRANA PUSZCZY

LUB REMIS

betfan

Resovia zaczyna robić postępy pod okiem nowego trenera, ale uważam, że mimo wszystko nie uda im się pokonać ekipy z czołówki tabeli. Puszcza gra bardzo odważnie, świetnie wykonuje stałe fragmenty gry i jest na fali.

Resovia Rzeszów – Puszcza Niepołomice (17.09. godz. 20:00) – transmisja, gdzie oglądać? 

Mecz Resovii z Puszczą odbędzie się na Stadionie Miejskim "Stal" w Rzeszowie. Początek pojedynku o godzinie 20. Transmisja na stronie i w aplikacji Polsat Box Go. Realcja na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!