Pobierz aplikację betfan na telefon
Resovia – Projekt: typy, kursy, zapowiedź (01.10) | PlusLiga
Resovia i Projekt to drużyny, które nie mogą zaliczyć poprzedniego sezonu do udanych. Ci pierwsi byli uznawani za jednego z faworytów do mistrzostwa, a przez większość rozgrywek balansowali na granicy awansu do play-off. Projekt był brązowym medalistą w 2021 roku, a nie udało im się wejść nawet do czołowej „8”. Tym razem oba zespoły liczą na wyższe miejsca, ale nie będzie to łatwe, bo konkurencja jest bardzo mocna. Która z drużyn rozpocznie lepiej kampanię 2022/23? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Asseco Resovia – Projekt Warszawa. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Asseco Resovia – Projekt Warszawa (01.10. godz. 17:30) – zapowiedź 

Resovia zawiodła w tamtym sezonie i nie znalazła się w czołowej czwórce, która rozstrzygnęła między sobą medale. Plany nadal pozostają ambitne, ponieważ personalnie skład ekipy z Rzeszowa wygląda bardzo mocno. Mają w składzie Jakuba Kochanowskiego i Pawła Zatorskiego, czyli aktualnych wicemistrzów świata. Trzon zespołu został zachowany, a dołączyli do niego jeszcze świetnie spisujący się w zeszłych rozgrywkach w Olsztynie Torey Defalco oraz Thibault Rossard. Ten drugi grał w Rzeszowie w latach 2016-2019. Ostatnie sezony spędził we Włoszech.
Projekt zawiódł w zeszłym sezonie i nie awansował nawet do fazy play-off, co spowodowało małe trzęsienie ziemi w klubie. Drużynę opuścili m.in. Bartosz Kwolek, Ángel Trinidad de Haro czy Dusan Petković oraz trener Andrea Anastasi. Dołączyli natomiast Jan Firlej (Indykpol AZS Olsztyn), Linus Weber (Kioene Padwa) czy Kévin Tillie. Nowym szkoleniowcem został znany już w polskiej lidze Roberto Santilli.

Asseco Resovia – Projekt Warszawa (01.10. godz. 17:30) – typ

1.56

POWYŻEJ 3.5 SETA

betfan

Moim zdaniem czeka nas bardzo ciekawe starcie, ale na papierze to gospodarze będą zdecydowanym faworytem. Oba zespoły grały ze sobą sparing przed sezonem, ale miało to miejsce tuż po zakończeniu mistrzostw świata, więc wynik może być mylący. Górą była wtedy drużyna z Warszawy, która wygrała 3:1. Moim zdaniem w tym pojedynku również mogą być cztery sety, ale skłaniałbym się ku wygranej Asseco.

Asseco Resovia – Projekt Warszawa (01.10. godz. 17:30) – transmisja 

Mecz Resovii z Projektem zostanie rozegrany w Rzeszowie. Początek starcia zaplanowano na godzinę 17:30. Transmisję przeprowadzi Polsat Sport. Relacja na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!