Pobierz aplikację betfan na telefon
Resovia – ŁKS Łódź. Typy, kursy, zapowiedź 23.10 | 1. liga
W niedzielę w ramach 15. kolejki 1. ligi, Resovia Rzeszów zagra z ŁKSem Łódź. Jak 13. drużyna w lidze poradzi sobie z klubem, który walczy o awans? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Resovia Rzeszów – ŁKS Łódź.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

1. liga: Resovia Rzeszów – ŁKS Łódź (23.10, 15:00) – zapowiedź meczu

Resovia Rzeszów zajmuje dopiero 13. miejsce w 1. lidze. Gospodarze tego starcia są jednak w całkiem dobrej dyspozycji. Nie przegrali od pięciu kolejek, a niedawno pokonali Stal Rzeszów i Chojniczankę, a także zremisowali z Ruchem Chorzów. Ponadto wyeliminowali Cracovię z Pucharu Polski. ŁKS Łódź walczy o awans do Ekstraklasy. Zajmuje 3. miejsce i jest niepokonana sześciu kolejek. W kilku ostatnich tygodniach zremisowała z Zagłębiem Sosnowiec i Wisłą Kraków, a także przegrała z Sandencją Nowy Sącz.

1. liga: Resovia Rzeszów - ŁKS Łódź (23.10, 15:00) - typy

Typy Resovia Rzeszów - ŁKS Łódź

Resovia Rzeszów zajmuje odległe miejsce w lidze, ale jej dyspozycja jest bardzo dobra i jeżeli j ją utrzyma, to awansuje o wiele oczek. Niedzielny mecz wydaje się być bardzo wyrównany, stawiam więc na podział punktów.

3.35

REMIS

betfan

1. liga: Resovia Rzeszów - ŁKS Łódź (23.10, 15:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Resovii Rzeszów, odbędzie się 23 października o 15:00. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego starcia.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!