Pobierz aplikację betfan na telefon
Reprezentacja Polski pokona Włochów i Bośnię?

Reprezentacja Polski podczas październikowego zgrupowania zagra w Lidze Narodów dwa mecze: z Włochami oraz Bośnią i Hercegowiną. W BETFAN możecie typować, ile punktów zdobędzie kadra Jerzego Brzęczka w tych spotkaniach.

REPREZENTACJA POLSKI ZAGRA TRZY MECZE W PAŹDZNIERNIKU

Przed Ligą Narodów Polska zmierzy się jeszcze w środę o godzinie 20:45 w towarzyskim meczu z Finlandią. Biało-Czerwoni są zdecydowanymi faworytami tego starcia, jednak jest to tylko sparing, w którym i tak nie zobaczymy pierwszego składu kadry. Znacznie ważniejsze będą dwa następne spotkania.

Przede wszystkim reprezentacja Polski walczy o to, by utrzymać się w Lidze A Ligi Narodów. Jest w niej 16 najlepszych drużyn z Europy. Wystarczy zająć chociaż trzecie miejsce, by nadal być w czołówce. Na ten moment Biało-Czerwoni zajmują trzecie miejsce z trzema punktami na koncie. Wygrali z Bośnią i przegrali z Holandią.

ILE PUNKTÓW ZDOBĘDZIE KADRA BRZĘCZKA?

Podczas październikowego zgrupowania czeka ich rewanż ze wspomnianą Bośnią i mecz z Włochami. O ile z BiH powinny wygrać, o tyle z Włochami o przynajmniej jeden punkt będzie naprawdę ciężko. W BETFAN możecie typować, ile punktów Polska zdobędzie w dwóch najbliższych meczach Ligi Narodów. Analitycy legalnego polskiego bukmachera sądzą, że najprawdopodobniej będą to trzy „oczka”. Nasza drużyna narodowa ma na to 32% szans. Z kolei najmniej prawdopodobny scenariusz to zerowy dorobek (10% szans).

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!